Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

ja to nie cierpie gdy jest duzo ludzi wokol mnie bo sie normalnie dusze wole puste spokojne miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamknij wreszcie ryja !! to tylko nick, wiec nie spodziewaj sie, ze ktos bedzie ciebie (haha!) balagal, zebys go oddal/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziom chyba nasz topik sie nie podoba.najpierw pomarancze teraz jakis debil i powiem tak kurwa wypierdalac jak nie macie nic sensownego do napisania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millutka to są słowa wyjęte z piosenki "Łza dla cieniów minionych" KATa. jesli lubisz ostrzejsze klimaty na pewno Ci się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz mnie pocałować w moją szanowną dupę, tyle mam ciekawego do powiedzenia w tej krótkiej wymianie zdań z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co sądzisz ? jesli nie lubisz takich klimatów to moze Ci się nie spodobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dwie to juz sobie jutro odslucham bo wlasnie weszlam na komorke a nie dziala mi tu wejscie na sluchawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dwie to juz sobie jutro odslucham bo wlasnie weszlam na komorke a nie dziala mi tu wejscie na sluchawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KSU jak to rzucić picie ? przecież Ty nie pijący nie byłbyś sobą. milutka, ja ze swoim nie mieszkam. teraz na pewno bym na kafe nie siedziała :D on na mnie naciska cały czas, ale ja się boję, bo wtedy moja prywatność zostałaby ograniczona do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam picie zucic ale to nie takie proste jak w zyciu tak ciezko.kiedys udalo mi sie nie pic przez dwa tygodnie i sie zlamalam po urodzinach znajomej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×