Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

ja juz popilam dawno, ale jeszcze mam w zapasie i zamierzam skonsumować. a Ty? i Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutka, ja w sumie nie mam tak daleko, w małopolsce mieszkam, gdzie dokładnie to nie powiem, ale granicze z podkarpackim. KSU jam gotowa zawsze i wszędzie :classic_cool: pecha mialam dzisiaj, ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc NOX, jak tam ? KSU, a wy się znacie z SS czy jak ? :D dobre pomysł, akurat kończe robote za miesiąc, kasy troszke odłożone, sprawy mają się idealnie :D millutka, powiem jedno.. to miasteczko jest za małe dla nas trojga :O a mogę zapytać skąd dokładnie pochodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa Proszek !! no oczom nie wierzę :D mallutka, codziennie na siebie wpadamy, gdziekolwiek się nie znajdę słyszę dźwiek silnika jego moto. drażni mnie to, nie wspomnę o reakcji mojego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Vodka zmowu masz milosne przeboje :( Kurva, wy sobie pijecie a ja mam od dzis absolutny zakaz, ani jednej kropli nie moge... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KSU :D jak zesz sie tak mozna do czyjejś dziewoi dobierac ? :classic_cool: e to wy zajebiscie macie, ze się tak znacie :classic_cool: ale rym. Nox, osobiscie rzygam juz za przeproszeniem moimi przebojami miłosnymi :O no po ostatnim razie to się nie dziwię, ze Ci zabronił. Moj próbował nie raz po niektórych jazdach, ale prawda jest taka, ze alkoholiki z nas są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi nie facet zabronil (nie pozwolilabym sobie :D) tylko moja lekarka, bo od jutra zmieniam leki i czuje ze bedzie niezla schiza :D Po prostu jak sie upije na nich, to moge zejsc. Troche dolujace, bo na koncertach bede kurva soczek saczyc :o A zapowiadaja sie az trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co ty to nie kolo Gdanska to jest tutaj http://maps.google.com/maps?q=makow+podhalanski+map&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x4716795aa1a594a1:0x44c3488ac25520fe,Mak%C3%B3w+Podhala%C5%84ski,+Polska&ei=hWOLTuP9O-6V0QXf5tXPBQ&sa=X&oi=geocode_result&ct=title&resnum=1&ved=0CBoQ8gEwAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×