Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

właśnie obejrzałem filmik na którym dekapituje się dwóch mężczyzn piłą mechaniczną, i nożem ( linka z oczywistych względów nie podam) niezła masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się przy tym nad pewną kwestią, co czuje człowiek który wie że za parę minut zginie okrutnie zamordowany. Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka, mój znajomy, technik farmacji twierdzi że lek Antidol jest nr 1 na ból zęba, powiedział że ludzie chwalą sobie ten lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki klyn :) odezwe sie napewno tylko w chwili obecnej korzystam z komorki.ale mi sie dobrze zrobilo stoje sama na moscie gdzie kiedys mieszkalam.oczywiscie platam sie sama po nocach bo kolejny ma mnie gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh przypomnialo mi sie jak kiedys wracalam tedy z buta do domu bo nikt mnie do domu odstawic nie chcial ale mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chlej waćpan ile wlezie, ja poprzestanę na jednym piwku, bowiem jutro do pracy trza iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do domku to ja mam ponad 50 km ale pieknie bylo gwiazdy widac ciekawe czy jeszcze kiedy kolwiek ktos spojzy ze mna w nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chleje kurwa jego mac caly dzien i jeszcze pewnie dlugo bede chlac az wkoncu zapije wszystkie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka nie martw się, przyjdzie taki czas, że nie raz będziesz spoglądała w gwiazdy ze swym ukochanym, ufaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dzisiejszym swiecie ciezko ufac ostatnio jak powiedzialam o tym mojemu facetowi to mnie wysmial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×