Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Wpisywać, wpisywać kto mnie nie lubi :D Ogłaszam konkurs... kto najwięcej razy napisze że mnie nie lubi ten wygrywa... ale zaraz? Jak konkurs to są i nagrody :D Pomyślmy co może być nagrodą... zwycięzca przez tydzień będzie kochankiem Vodki, ona ma wprawę w zdradach więc pozdradza przez tydzień swojego chłopaka ze zwycięzcą naszego konkursu :D Grzesław! Masz o co walczyć! Dawaj... pisz jak bardzo mnie nie lubisz... szczęściu trzeba pomagać? Wygrałeś kiedyś coś?! Nie!? To mas dziś szanse! Może los się do Ciebie uśmiechnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Wszystkim :) Uff, nie mogłam się juz doczekać kiedy do Was dołącze z piwkiem w ręce. tylko się w.... bo tyskie chciałam a był tylko lech i smaka mi spierolił! Co do tego wspólnego wyjazdu, szałasu itp. jade z Wami, z Grzesławem będę dzrewo rąbać i nawet rozpalić ognisko moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodka ja mam to samo co ty, jak mam stesa to mi się gęba krzywi i nie potrafie tego opanować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziel ale ze mnie taka baba, ze ani jednej nie mam, no chyba, że sukienki na jakies tam rózne, głupie okazje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to przeczytasz to mnie prznajmniej znienawidzisz i zabijesz. tak wlasnie powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta jeszce piwo sobie na laptopa wylałam! Kuzwa i pewnie mi wlasnie tej połóki braknie, zeby się najebać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiedziawszy to juz nie mam sił. i tak się do związku nie nadaję. nie potrafię kochać, nie potrafię byc czuła. nienawidzę siebie i powinnam umrzeć. zwłaszcza po tym co zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Vodka :) Ja tam jade! Chce jechać w góry, zimą i marze o tym, zeby nas tam zasypało i odcieło od świata na jakis czas tylko zapas alko trzeba zrobic ;) A tak myśleliście jakby to było? Co gdyby jednak byśmy się nie polubili w realu? Trochę szkoda by było, po tak długim, wspolnie przezytym czasie na tym forum, żeby się to wszystko rozjebało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×