Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Gość Gość
Noxi, ja mam 6 psów i kotkę i kotka została matulką. Kotkę teraz wysterylizowałem. Jednego kocuka sobie zostawiam, jedna kotka znalazła domek, jeszcze 2 kotki mam na wydaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesławie wesoło mi, bo wspomnienia we mnie uderzają, bo moze moj chłopak zobaczy wszystko co pisalam na kafe i mnie wreszcie znienawidzi, a wtedy bede mogla w spokoju całkowicie się pogrążyc, zachlac i odciąć sobie rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja dziś wrzuciłem 20 mg tranxa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne sa SS. mialam takiego jak bylam mala, chyba go wywieźli gdzieś później. nienaiwdze ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogole to nie wiem co tutaj jeszcze robie. przeciez kazdemu pierdole zycie, kazdemu sprawiam zawody, jestem smieciem i brnę w coraz większe gówno. zmarnowalam mu 6 lat, starszym zmarnowalam 20, chyba czas na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a millutka i klyn gdzie\sie podziali? Vodka co będzie to będdzie teraz to pierdol... Ja po mojej wczorajszej rance stwierdziłam, ż e czas to zakonczyc... On jest zbyt idealny dla mnie, a przeciez nie ma ideałow! Dzisiaj miałam sie z nim spotkać ale powiedziłąm, że zle sie czuje bo miłam ochote w koncu z Wami posiedzieć i wypić piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mam. No ta myszka na fotce była już.............. przez kocicę. Teraz potrafi mi znosić po 20 mysz dziennie młodym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krycha tego się nie da pierdolic. Nox, nie poszlam.. zaluje, ze nie mam prawka, albo chociaz ze prowadzic nie potrafie. chcialabym sie rozpedzic i puscic kierownice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodka nikomu nie zmarnowałas życia! Rodzice kochają Cie co byś nie zrobiła i on pewnie też Ci wybaczy cokolwiek zrobiłaś! Zniósł wszystko to i zniesie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodka rozumiem, że nie chcesz napisać co się stało ale na serio jest tak zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widze Krycha, ze on juz powoli ma dosc. Dzisiaj znowu mowil, ze nie chce zebym pila, mialam kilka kresek na nodze zrobionych, chujowo bo nozyczki za tępe były, bylo ich tlyko kilka, taki niewielkie.. a ja o nich zapomnialam i ściagnelam spodnie i zobaczyl. powiedzial, ze nie chce zebym tak robila i ze zacznie czuc do mnie obrzydzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox, prosze. nie pisz tak, bo czuje sie wtedy glupio. jestem nic nie warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdaiana :D
najfajniejsi sa faceci w długich włosach . Noxelia kocha takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehifhwegww
Nie jesteś nic nie warta Vodka. Błądzisz, ale jesteś wartościową osobą. Masz chłopaka który Cię kocha, masz o co walczyć, więc weź się do cholery w garść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×