Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

czuję się cholernie głupio kiedy ktoś mi napisze miłe słowo :( nie zasługuję na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehifhwegww
Zasługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrzydzenie! Tyle lat jest z Tobą, czy on nie widzi co się dzieje? Juz powinien cos z tym zrobić, pomoc Ci a nie takie teksty pierdoli! Vodka zrób coś z tym! Wiesz, ze jak bedziesz bez pracy to będzie jeszcze gorzej, dziewczyno prosze Cię, zró cos z tym ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodka nie rób głupstw, on Ciebie szczerze kocha i chce Ci pomóc, widzisz ja paliłem, rzuciłem, a teraz cieszę się, że żyje i papieros mną nie rządzi, proszę ciebie zaufaj chłopakowi, on naprawdę Ciebie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krycha, Ty nawet nie wiesz przez ile on przeszedł już ze mną.. łzy mi się z winem mieszają.. jesteście mili i wyrozumiali, ale nic miłego mi nie piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego Vodka teraz masz okazję zmienić siebie, dla siebie i dla niego, trzymam kciuki za Was Dwoje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postanowilam mojemu eks tego wszystkiego oszczedzic bo tez juz sie w...i na dobre mi to wyszło bo stwierzdziam, ze teraz mu pokaze, że jednak nie jest ze mna tak zle i sie udało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehifhwegww
Tobie Vodka też się uda tylko weź się w garść i przede wszystkim przestań pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah wlasnie "kwiaty zła" znalazlam i otwarłam ostatnią stronę z moimi zapiskami sprzed 7 lat. "Tak i ja często chciałabym otworzyć sobie zyłę, by obdazyła mnie wolnośćią wieczną" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehifhwegww
"Tak i ja często chciałabym otworzyć sobie zyłę, by obdazyła mnie wolnośćią wieczną :D" No i z czego się głupia cieszysz? Tam nic nie ma, nie ma wolności wiecznej, jest niebyt, pustka. Życie masz tu i teraz, chcesz stracić wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet dziewczyny nie zdajęcie sobie sprawy w tego jak można być szczęśliwym nie paląc wiedząc, że papieros mną nie zadzi, bo go pokonałem ha ha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w skrocie milutka źle ze mną, kazdy chce mnie pocieszyc chociaz ja się wstydze kiedy ktos tyle miłych słow mi pisze, niedzie zalozyl lewego nicka z którego pisal co sądzi o mnie.. a u Ciebie jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co tam, po drugiej stronie jest pomarańczo.. smieje sie chyba z tego jak po tylu latach sie cofam do tego co było. chociaz sama nie wiem czy kiedykolwiek zrobiłam krok w przód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×