Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Milutka nie taki diabeł straszny jak go malują:) jak postanowisz to jest mniejszy szał, niż w wtedy, kiedy zabraknie, bo mózg nastawia się na szukanie, a wystarczy go przekonać tekstem przecież nie palę i ustąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehifhwegww
Ale ja wiem że tam nic nie ma. Vodka. Przestań pić póki nie masz z tym większego problemu, idź do tego głupiego psychologa. Jak sama nie ogarniasz tego wszystkiego to poproś o pomoc chłopaka czy rodziców, na pewno Ci pomogą wyprostować wszystko. Nie bój się prosić o pomoc i walcz bo masz o co. Nie spadaj w dół, bo jak zaczniesz naprawdę spadać to rzadko się trafia jakaś gałąź której można się złapać żeby się zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kerycha, zbyt duzo istotnych roznic. Jego sposob myslenia nie czyni go idelanym, pamietaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno masz rację pomaranczo. Do rodzicow w zyciu nie zwrócę się o pomoc, chociaz matka pewnie bylaby w stanie zrozumiec, ale ja nie chcę. nie chce wzbudzac poczucia winy, spieprzyc poki co dobrej atmosfery.. z reszta ja sie wstydze z nimi rozmawiac, bo tak na prawde nigdy nie rozmawialiśmy jak normlanie ludzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krycha zbyt pieknie to brzmi, gdzies musi byc jakis haczyk, z resztą takie ideały to nie do życia są. nie wiem.. ale jesli czujesz, ze bylabys ograniczana to nie ma sensu sie w to pakowac i dusic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mozliwe, ze są jeszcze tacy ludzie jak Wy ? przeciez teraz świat jest taki beznadziejny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox, na pewno mu sie uda, przynajmniej teorie ma za sobą. ja bym pewnie nie zdala, bo stresuje sie najgłupsza rzeczą. Z reszta rzadko sie zdarza, zeby ktos za pierwszym zdał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodka masz racje, wszyscy kochani Jestescie, nawet Niedziel :D Ja dzisiaj na randke nie poszłam bo stwierdziłam , że chce z wami spedzić ten wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krycha, a moze sprobuj mu powiedziec, skad wiesz, ze mu to bedzie przeszkadzało ? A za co siedzialas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez teorie zdałam i teraz za reszte sie biore... bedzie dobrze, o tym wiem, boze kiedys mnie ta pewność siebie zgubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziel to tez dobry chlopak, pomimo swoich odchyłów i tak bardzo go lubie i jestem w stanie rozumieć nawet to, ze pod innym nickiem wyraża swoje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty? Ja za dragi, a on nawet fajek nie toleruje i alko, nawet mu nie mowiłam, że cpałam, chuj z nim, nie ten to inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krycha tego kwiatu jest pol swiatu czy cos takiego :O z reszta ja nie moglabym byc z facetem do tego stopnia perfekcyjym i idealym. Nox, mnie stres zzera przy kazdej mozliwej okazji, takze o zdawce juz nawet nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehifhwegww
To jest ostatnie Twoje bycie na gazie Vodka, jutro się bierzesz za siebie i nie pijesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehifhwegww
Jak zobaczę Cię tu że piszesz i pijesz to zgłoszę Cię żeby Ci nicka zablokowali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko, cos by nie zrobił, co bysmy nie pisali i tak Vodka zrobi co chce, mi tez przyko, ze tak młoda osoba popada w takie stany, ale jezeli komus jest tak dobrze to nikt tego nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×