Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

doceniam :P chociaz mialam nie pic od poniedzialku.. no ale nie wyszlo jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehifhwegww
Osiągnę. Załatwię żeby jej bana na MAC-a założyli i się skończy kafeteria dla Niej. A jak się skończy kafeteria to może ruszy rzyć i zacznie coś robić ze swoim życiem żeby je wyprostować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko, Ty mnie znasz czy mi się wydaje? znaczy o kafe mowie.. Mi jest wstyd kiedy ja jeste glownym tematem rozmow :P w dodatku pracodwaca powiedzial, ze jak robota bedzie to mi znac da.. i tak pwiedzial do ciotki.. ze wyagadana jestem i wogole i teraz mi dopiero matka powiedziała.. a ja taka zachlana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam moze sie wydawac, ze to co piszecie to ja drugim uchem, a raczej okiem przepuszczam, ale wcale tak nie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem taka zawstydzona, czuję sie dziwnie, glupio, skrępowana.. nawet wypilam tak duzo % dziękuję Ci G. za miłe słowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wiesz Grzes jak vodka wygląda? Vodka to masz tak jak ja, niby ładna, wygdana i pewna siebie ale mało kto wie, jak na prawde jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzwa, a ja znowu musze uciekac ,a tak chciałam powiedziec tym razem jako ostatnia dobranoc...ale moj eks wpadł na odwiedziny ! No to dobranoc wszystkim, do jutra kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide bo wszystko mi lata przed oczami. dobranic ! dziękuj Wam za wszysto! branoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×