Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Na tym topiku, o którym wspominałem tamte dziewczyny mają steppery ze względu na kilogramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 6 lat z przerwami, czasami miesiąc, czasmi tydzien...czasami 12 dziennie, innym razem tylko 3...jak sie najebie to i paczke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie posiadam takiego uzadzenia :( biegac zaczne jak mi sie oczywiscie za chce teraz pogoda nie dopisuje :( mialam sie na basen zapisac ale nie mam za co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pale od 8 :( pierwszy rok moze byl z jakimis przerwami kilku dniowymi a potem wciaglo mnie bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama zamiast mnie jebnac w leb to jeszcze mowila lepiej zebys palila niz pila :O w sumie juz tyle nalogow zwalczylam to i to powinno sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka ciesz się, że matka nie naciska, bo na reakcje (nacisk) jest kontrreakcja, a o tym musisz sama zdecydować, a nikt za Ciebie tego nie zrobi, a nacisk jest złym doradcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jutro ide do tego goscia co mi mial wyliczenie zrobic :O jeszcze nigdy nie zalatwialam sama swoich spraw :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Koleżanka pije ? - Nie - Dlaczego ? - Mam problemy z nogami.. - Uginają się ? - Nie, rozkładają. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×