Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

w domu dobrze, ojciec caly dzien przespał i spi dalej, bo tyle kropel nasennych mu matka zapodała. a ten dialog to z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to Ci odbija?nie przejmuj sie mi dzisiaj tez :D znajoma mi napisala najpierw ze mam najebane w glowie a potem ze jestem pojebana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest z tego piekne do godziny 20 bylam tak smutna ze prawie plakalam przed tym komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja w ogole nienormalna jestem, szkoda gadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic wlasnie :O a teraz Milutka mam nadzieje, ze lepszy masz nastroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka przyjedz do mnie bedziesz miala karaiby. oczko wodne mam, przyczepke tez, piasek Ci moge rozsypac, a palmy zastąpią Ci tuje, ktorych mam na podwórku od cholery :P niekotre nawet przypominają palmy.. wiesz takie rozne kształty mają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciala bym przyjechac jak cos to wykopie kilka palm na ulicy a piasek z plazy podpiepsze wiec to zaden problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodka ale bedziesz sie ze mna wczasowac?wiesz kolorowe drinki z parasolka i takie tam jak to na karaibach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslawie ja to jestem zdania ze kazdy jest nie normalny na swoj sposob na swiecie nie ma normalnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka, zebys wiedziala, ze ja wczasow teraz cholernie potrzebuje, wiec jak najbardziej ! G. mi niska temperatura nie przeszkadza, wiec takie wczasy dla mnie idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napisałem na tamtym topiku, że tylko Pan Bóg jest normalny, a ziemianie mają różne odchyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem I komunię mam za sobą, do kościoła nie chodzę, religii nie krytykuje, to sama ocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez komunię mam za sobą, do kościoła nie chodzę, religii nie krytykuję, klem owszem, ale ten Bog to ja nie wiem co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam i komunie i bierzmowanie do bierzmowania poszlam bo mama jest bardzo wierzaca gdyby nie to to bym nie poszla jak dla mnie to 2,5 godziny bezsensownego stania nie wiadomo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z prespektywy czasu tez mysle, ze bierzmowanie mi potrzebne nie bylo, no ale wiaodmo.. ida wszyscy wiec i ja poszlam, z reszta i tak starsi by nie przyjeli do wiadomosci, ze nie chce isc. slubu zadnego brac nie zamierzam, a o koscielnym to juz w ogole nie mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×