Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

A w moim wieku, to o ślubie kościelnym mogę zapomnieć, to po co mi bieżmowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie zamierzam slobu brac bo i po co?jak patrze na to co sie na swiecie dzieje to nie widze w tym sensu...moj byl zaplanowany na 2013 rok a tu co?juz nie jestesmy razem i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslawie nigdy nic nie wiadomo moze usmiechnie sie jeszcze szczescie do Ciebie :) kiedys slob byl czyms pieknym i wyjatkowym dzis to tylko papierek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka jak Ci się widzi Panna młoda w sukni ślubnej z 40ką na karku? Bo mnie nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj na szczescie tak jak ja poki co ani slubu ani dzieci. za duza odpowiedzialnosc. koscielny odpada ze wzgledu na poglady, a na cywilny zadne nie jest gotowe. z reszt dla mnie to tlyko formalnosc, ktora niczego nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba potrafię :P chociaz ja swoje loki zawsze na wałkah robilam, bo lokowka nie dawała długiego ekfektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje G.podejzewam ze ciezko bedzie znalesc taka co nie brala nigdy slobu w takim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkow nie mam niestety a mogla bys opisac jak to sie obsluguje mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BWD :) Millutka ja zawijałam po prostu kępek włosów, bardzo rzadki zazwyczaj, bo jak wzięłam gęstszy to sie nie kręciły i trzymałam jakies pol minuty, no moze mniej, po czym puszczałam, ale nie ciągnęłam, bo wtedy się prostowały i kazdego loka spryskiwałam sprayem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez gorąca nie lubię, poza tym ja jest lato za duzo ludzi na ulicach. jedyny plus to ciepłe noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×