Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

dlaczego z tym tyle problemów ? boze :O Klyn_ palenie rzucasz ? widzę, ze każdy się wziął za rzucanie nałogów. to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez to kiebsko idzie ale dzisiaj ostatni dzien od jutra nie mam nawet na fajki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poki co liczą się chęci, trzeba się tlyko psychicznie nastawić na to, ze jesteście w stanie wytrzymać bez papierosów. i oczywiście nie poddawać się po pierwszej czy tam ktorej nieudanej próbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co mialam ochote sie mu zasmiac w ryj ale sie powstrzymalam.ogolnie zaczal sie tlumaczyc ze to nie jego wina ze to nie on robi to wyliczenie tylko adwokadka ktora jest tylko dwa razy w tygodniu w biurze tam.ok ja to rozumie ze tez ma inne sprawy tylko ja juz ponad dwa miesiace czekam.on robil wyliczenie mojej mamie i na poczatku powiedzial ze bedzie czekala na to max tydzien po czym zrobil jej to po prawie miesiacu.dzisiaj mi wyjechal z tekstem widzisz twojej mamie szybko zrobilem bo to ja robilem no i w tym momencie mialam ochote mu sie w ryj zasmiac.ja nie wiem ludzie nie sa tu powazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mi mowi zadzwon do bylego szefa moze da Ci cos z tych pieniedzy noz kurwa mac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj bylam grzeczna i spokojna ale nastepnym razem jak tam pojde to mu takiej wiochy narobie ze bedzie musial prace zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak niestety dziala wszystko we wloszech ludzie sa tu traktowani gorzej jak zwierzeta.a kurwa wiekszosc znajomych zazdrosnych ze tu mieszkam albo jak pisze komus ze mieszkam we wloszech to mi pisza jak ci fajnie no po chuju mi fajnie.w pl to przynajmniej idzie normalnie cos zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo Polacy wyobrażają sobie Twoj pobyt tam bardziej jako wakacje pewnie niz przymus. czesc Vagnozi jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polacy mieszkający w polsce i nie znający realiów za granicami kraju*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani zły, ani dobry, ani też średni. nie wiem :) o Twoj nie pytam, bo znam odpowiedź :) wyspany ? bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam ogólnie słabość do wszelakich krótkich form, czy to opowiadania, filmy, jedynie piosenki preferuję te dłuższe :D artysta, który ot tak wymyśla światy i historie, całą mechanikę, by za kilkanaście/kilkadziesiąt stron porzucić ją dla czegoś zupełnie nowego, podczas gdy ktoś inny rozwleka historię na wiele tomów jak np Diuna czy Mroczna wieża (choć te też bardzo lubię, inaczej bym nie przeczytała). Wyjątkiem, pewnie nie jedynym, ale takim który pamiętam, jest Sapkowski, bo swoją sagę dokładnie zaplanował, zaczynając wiedźmina, wiedział jak się wszystko skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dopsz... http://www.youtube.com/watch?v=d6lOOpkEiGA świetne to jest jak Antonisz się naśmiewa ze świata i ze sztuki. Nie wiem, czy tylko ja tak mam często, że ironiczne rzeczy dużo bardziej do mnie przemawaiają widziałeś może ten nowy film Koterskiego? pierwsze pół h fajne ale dalej można zasnąć. Ale to że choć pół h fajne to i tak jest sukces jak na to co w kinie leci teraz... czuję że wylecę z moich studiów po tym semestrze x.x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×