Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

a tak na powazie to mnie nie bylo bo ze znajoma pisalam a totem bylam amora wyprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KSU pewnie jedyne co ma nam do zaprezentowania to jego druga para wspomnianych kiedys jakze zajebistych w chooy majtek, ktorą zapewne ubiera tlkyo odświętnie, a jako, ze dzisiaj święto jest nasze to nasz jabol cyka sobie właśnie seksi foteczki w wypiętą dupą w odświętnych gaciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nox jak tam ? Millutka, a Grzesław tutaj od rana puszcza ploty, ze Ty na bunga bunga jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to duze rozmiary ten lizak musi miec :P dzien udany, fajnie. u mnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) KSU dobry Jesteś ! :D Millutka ja tez miałam nie pić a dzisija juz 3 desperados leci, ale na tym juz koniec bo rano do pracy... z czego niezmiernie się ciesze :) Noxi byłaś już u egzorcysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to to bunga bunga?u mojego to od 16 jestem mozliwe vodka ze z KSU TAK WLASNIE JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox, bo zanim zobaczylam to co zobaczylam to zdąrzyłam juz napisać, ze nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Nox nic sie nie boj. Przeciez nie jestes opętana, ja w to przynajmniej nie wierzę ! Z resztą pewnie ciekawośc i tak przezwycięży strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak sobie dyksretnie buszowałam po fejsie i zauwazylam u znajomego, ze dodal do listy pewnego osobnika o imieniu i nazwisku takim i takim. owy osobnik jeszcze za czasów spotykania się ze mną rozważał gorączkowo czy założyć konto na fejsie. cos dlugo mu zajeło zdecydowanie się. a mowilam Wam, ze moje obawy się spełniły i na cmentarzu go widziałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxi czego sie obawiasz? Nie bedzie zle, to tylko człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze starszymi i bratem. i tak stałam sobie spokojnie az tu nagle dumnie między grobami przemierza osobnik przeklęty :O chcialam go bratu pokazac, ale byl gdzies dalej. pozniej sytuacja sie powtorzyla, ale stchórzylam i chować się musiałam za mym pobratymcem rodzimym. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego reaguję na niego stanem podobnym do przedzawałowego, nawet kiedy fotke zobaczę. nie wiem, nie chce myslec, rozmawiać. majtki ksu były juz przyjemniejszym tematem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Nox. a co do księdza to ja Ci mówię, ze iśc możesz, nic się przecie nie stanie, a porozmawiać o wierze zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli vodka nawet sie nie odezwal a to chuj noxi zadko sie zdaza ze czlowiek jest opetany ty napewno nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesławie coz tak umilkłeś, czyżby dzien taniego wina wywołał u Ciebie wzruszenie i poruszył dobre wspomnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio widzialam mojego ex i tez cos dziwnego ze mna sie dzialo :O nie potrafie tego wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millutka nie odezwał się, bo mnie nie widzial, z reszta byla miedzy nami spora odlegosc. Po za tym od początku byliśmy umowieni, ze miedzy ludźmi "nie znamy się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millutka umówilismy się na nasz pierwszy seksik ;) Wiem głupio to brzmi ale chciał dzisiaj i powiedziałam, ze następnym razem, tylko zastanawiam się czy to ma sens? Dzisiaj gadalismy cos tam o religii i mnie rozjebał...ledwo powstrzymywałam śmiech :D Masakra, ten koleś jest strasznie zainteresowany religią, ja na razie mu powiedziałam, ze jestem katoliczką ale nie praktującą :D Chyba czas się z tego wycofac...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wlasnie mnie zapytal przez sen co robie?zas bedzie myslal ze z kochankiem pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krycha.. to co z niego za katolik, ze tak się szybko na seks umawia ? :P niby taki fanatyk religijny, ale jaki rozwiązły ! rob jak uwazasz. ja się nie wypowiadam. jeśli Ci nie zależy i jesli jemu tez nie i nie wpleciecie w to emocji, uczuć to robta co chceta. wolni jesteście :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×