Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

wiesz jesli masz ochote i lubisz seks to czemu nie?i tak wolna jestes i bedziesz miec przy tym przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się obawiam spotkania z byłym, byłym bo miedzy nami wciąż jest żar, nienawiść, strach moze i miłość...chce Go spotkać ale też się tego obawiam, kiedy z nim pisze smsy to ręce mi drżą i zniecierp[liwością czekam na odp, to jest chore...ale mamy sobie tyle do wyjaśnienia,że chyba chciałabym mieć te spotkanie za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox, tlyko nie daj sobie ody z mózgu zrobić :P pamiętaj kościoł to zło :P nie tyczy się to boga, o ktorym juz wczoraj pisałam, ze nie wiem czym on jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dokladnie nie potrafie powiedziec co czulam bylam bardzo spieta gdy przylazl potem jak sobie poszedl to wstawil foto na facebook ktore ja mu kiedys zrobilam po mimo ze nie wyglada na nim jakos super.na innych portalach ma duzo ladniejsze foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego za nim wyszedl patrzyl mi w komp co robie.a tak wgole to ostatnio z nim gadalam przez tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak ma byc Nox :) ah dziewczyny jakiez to pojebane. chuj z tym. w kazdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodka mozliwe nie wiem co mu ostatnio po glowie chodzi i mnie to nie obchodzi szczerze mowiac ino moj obecny nie potrzebnie sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się nie nawróce się, jak dzisiaj ON mi opowiadał o Bogu to myslałam, że zaras pasknę śmiechem...ale powaga była do końca :D Kurcze, ja ne serio się zatraciłam i moze dobrze by mi zrobił powrót na dobą drogę ale jakos sie przemóc nie moge, za dużo zakłamania w tym wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodka nic mnie nie przeraziło, tylko odwiedziłem fb i pewnej znajomej mi ubyło, ale to inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millutka nie mysl o nim, ja tez staram się tego nie robić, nie wiem czemu nas do takich s.... ciągnie! Ale drugi raz tego błedu nie zrobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie moze Grzesławie ;) Ja obecnie nie mam fb i juz chyba nie chce miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wydaje m sie ze jest zazdrosny a raczej ma obawe ze wroce do tamtego bo juz raz wrocilam...ja tam o nim nie mysle ale dziwnie sie poczulam jak przyszedl niby cos oddac mojemu a ja wiem ze on taki jest ze ma wszystkich w dupie.no ja zauwarzylam krycha ze tez Cie juz nie mam od kilku dni czemu usunelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mnie nudzi fb i nk, nie potrzebne mi to jest... Millutka miał szanse, której nie wykorzystał, ja rozumiem, że moze Cię ciągnąć do niego ale nie rób tego błędu po raz kolejny...niech wie co stracił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze nie zrobie nie wchodzi sie do tej samej rzeki dwa razy a co dopiero trzy mi teraz dobrze z moim ciesze ze jest,jest zupelnie inny i mam nadzieje ze zawsze taki pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja lece spac Millutka, doranoc wszystikm, znowu pierwsza uciekam ale rano wsatwac musze więc pchly na noc, karaluchy pod poduchy..itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Millutka, choc ja w ogole sie nie orientuje co się w domu dzieję, bo caly czas w pokoju siedzę, albo śpię, albo z moim jestem. dzisiaj po obiad poszłam dopiero jak nikogo nie było w kuchni :O dobranoc Krycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh przejebane vodka teraz bedziesz sie jeszcze bardziej pograzac jak nie masz pracy wiem po sobie,za duzo czasu na rozmyslanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz millutka ja narazie wlasnie chcialabym sie zajac soba, chciałabym wreszcie isc do tego psychiatry. pomijam fakt, ze nie mam odwagi tam zadzwonic. w kazdym razie zanim zacznę cokolwiek znowu to chcę, aby coś sie zmienilo. najgorsze jest to, ze kolezanka wywiera na mnie ciągle presję i namawia na wspólny wyjazd. problem w tym, ze ja nie wytrzymam z trójką w jednym mieszkaniu :) z facetem to jeszcze, ale nikim więcej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym ja nie jestem w stanie zdecydować się na wyjazd gdziekolwiek, nie potrafię. nie umiem podjąc takiej trudnej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę w ciagu dnia jakis czas spędzić samotnie, inaczej nie potrafię. koleżance o tym nie powiem, nie wie tez o moich problemach, a to mi znacznie utrudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Krycha:) Vodka przełam się może Ci pomoże i będziesz odważniejszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×