Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

i filtry tez zgubilam i tak wyglada jak bym popki palila no ale coz ja pierdole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o to ze nie chce tylko znalesc nie moge a to kurwa mac inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś potrafił coś z domu zajebać, np. wszystkie złoto jakie było, teraz pewnie gdzieś w lombardzie zalega, a tak to chyba koleżki mu stawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to, ze chla i robi awantury nie robi na policjii zadnego wrazenia to moze kurwa oskrżenie o kradzież ruszyłaby cokolwiek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az mi cisnienie podniosles :( mozliwe ze bede miala prace ale to sie jeszcze okaze i sie nie nakrecam ale najprawdopodobniej wracam do pl i mam juz nawet na bilet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka, nie mnie oceniać kogoś kogo nie znam:) Vodka, ja byłam na policji właśnie w sprawie kradzieży, powiedziałam im wszystko, a oni żebym to przemyślała, bo jak złożę zeznanie to on będzie miał sprawę itd. więc w końcu tak mnie zakręcili że zaczęłam się zastanawiać a szłam tam pewna siebie. Zaproponowali że podeślą dzielnicowego do domu. Miał przyjechać, a w końcu zadzwoniła do mnie jakaś baba i się mnie pyta czy ma przyjechać po mnie do domu żebym złożyła to zeznanie na komendzie...oni chyba tam z chooja spadli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I can tell you how I feel In my dreams I can hold you And it feels so real I still feel the pain 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijana, przykro mi, ze tak chujowo to wszystko wygląda. Współczuję Ci naprawdę. Nie wiem czy on się w ogole opamięta. Najlepiej byłoby zamknąć mu drzwi przed nosem, nie wpuscic go więcej do domu, skoro odwdzięcza się tak serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tą tez uwielbiam :) był czas, ze sluchalam ich na okrągło, ciągle ciągle ciągle. i chcialam na koncert pojechac do kraka, często z reszta w polsce grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej znam to Kijana, kurde tyle lat tego nie słyszałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×