Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

2 lata temu wykryto u mojego psa raka na śledzionie. Moja rodzina zdecydowała sie na operacje bo pies dla nas wiele znaczył, byliśmy z nim zżyci. Amputowano mu cala śledzionę z guzem, bo były przerzuty. Ujęli mu z organizmu az 5 kg masy ciala wraz z krwia. Po operacji byl problem z dobudzeniem go, ale dzieki bogu po kilku godzinach odzyskal przytomność. Jego stan byl dramatyczny ciagle przytaczano mu krew,nie byl w stanie ustać na własnych nogach. Przez rane na brzychu nie mógł w ogle zasnąć ani zbytnio chodzić, nie pyl w stanie przez kilka dni jeść tylko pil i chciało mu sie wymiotować ale nie mial czym. teraz minely dwa lata od tego czasu a on zyje, przeżył okropne pieklo choc juz nie taki sprawny i bystry ale za to pełen energi jest wśród nas.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wpadnie potanczyc do klyna? ( swnmja droga zastanawiam sie jak moglem wymyslec tak ciulaty nick, ale nic to, to tylko nick) pije wasze zdrowko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klyna ja to samo o swoim myslałam :D moze zmienie na kajka, bo tak mnie kumpel zapisal w tel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej vodka gdybym mogla to bym wpadla humor moze by mi sie poprawil...dobre nicki macie juz sie do nich przyzwyczailam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapalmy albo co...pora na papierocha, i w tym miejscu pozdrawiam Grzecha a zarazem zapowiadam ze wykradne mu technologie rzucania palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Del Porto dzielnego masz psiaka, a zwierzęciu pozazdrościć odpowiedzialnych i kochających właścicieli. Klyn_ ja tez bym chętnie wpadła, wypije piwo na odwage i się stawię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millutka niedobrze. znaczy dobrze, ze alko nie kupilas, ale Twój strach zaczyna być niepokojący. N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pogrążaj się coraz bardziej Millutka, bo później trudno będzie Ci zacząć żyć normlanie. Wiem, ze teraz tez dobrze nie jest, ale poki nie jest za późno musisz spróbować to przełamać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przestan Millutka myslec, znajdź jakies zajęcie, coś co by Cię wciągnęło i pozwoliło wyłączyć myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nox, co tam ? szukam jakiejś książki ciekawej, ebooka dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przyjedziesz juz Millutka do tej Polski i sama sie nie zdecydujesz na psychologa to osobiście do Ciebie przyjadę i zaciągnę Cię siłą, choćbym Cię gołuszyć miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×