Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

ja dzisiaj jedno, w dodatku juz wypite. dlatego jestem taka ni w pizde ni w oko :O dobrze, ze i tak się odważyłaś iść. trzeba walczyć z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny księzyc dzisiaj, na polu jasno i tak cudownie mroźnie. u mnie w sumie bez zmian. wspomnienia z ostatnich 5 miesięcy mnie dręczą. tyle się zmieniło. ja się zmieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millutka a powiedz mi jakie krople uzywasz i czy na recepte? Hej Vodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 6 ale cos dzisiaj mi nie wchodzi, a moze wchodzi, no nie wiem bomby ni ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexotan na recepte staram sie brac jak najzadziej gdyz sa uzalezniajace ale coz czasami po prostu trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkzoda bo by mi si przydało... Grzesiu ja po4 mam bombe a dzisiaj nic, ale moze i lepiej bo jutro do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław nie dogryzaj mi. To że ty w wieku prawie 50 lat siedzisz t z małolatami nie krytykuje cie jakoś. Taki stary koń to pewnie ma już wspomaganie niebieskich tabletek :) Nie czepiam się że jesteś gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha wybiesz sie do lekarki rodzinnej moze da Ci recepte ja wlasnie od niej dostalam tylko ze jak tam poszlam to bylam cieniem czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millutka, a pomagają Ci coś te krople, jak się czujesz po nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze pomagaja czuje sie rozluzniona i spanie przychodzi...wczoraj wzielam i dzis dos dobrze sie czuje ale czasami bywa tak ze sie obudze i jestem wsciekla jak osa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze dobrze bylo by je pobrac przez jakis czas ale boje sie ze sie uzaleznie dlatego biore gdy naprawde zle sie czuje czasami tez rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×