Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

nie obyło by się :P proszę o porcję podwójną, jesli można. zrewanzuję się innym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zeby go skasowali, chociaz znając życie modki i tak mi go nie skasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie chodzi o to, że nie chce, aby moj nick byl widoczny przy temacie, a ten temat jest caly czas na gorze. wolalabym aby ktoś z Was założył. no i za duzo tutaj napisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodka komu sie to wszystko bedzie chcialo czytac?jak ktos mial przeczytac to juz dawno przeczytal w sumie ja tez tu za duzo o sobie napisalam :O ale tego nie cofniemy niestety...w pierwszych stronach nie pisalas nic takiego o sobie z tego co mi sie przypomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak gdyby zobaczyl ten nick wiedziałby, ze to ja. przypadkowa osoba, ktora mnie zna trochę moglaby skojarzyć fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga i tak Cie tu nikt nie zna przeciez nie podawalas zadnych danych ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo szczegołów Millutka i tak jak mowie, jesli moj kiedykolwiek wejdzie na kafe, a wie, ze tutaj czasami siedziałam to moglby wpasc na ten temat ze wzgledu na nick. glownie o niego mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta pieprzona moderacja w ogole nie zajmuje się kasowaniem tematów z tego co widzę, olewają ludzi z góry na dol. jedynym wiec wyjściem jest to, aby temat upadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko jeden blad popelnilam gdy wchodzilam z mojego faceta kompa na ten topic w wyszukiwarce w google jak sie cos zaczyna wpisywac to odrazu wyskakuje NO i w podpowiedziach nie wiem jak to z tamtad usunac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli by Wam to nie sprawiło problemu to chce Was prosic abyscie nie pisali od jutra, a raczej od dzisiaj w tym temacie. Najlepiej bylloby zalozyc temat o takim samym tytule, zeby łatwo znaleźć nas było. Jak uważacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest to ze ja sobie nie przypominam zebym przez google wchodzila a z histori zawsze kasowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba, ze na temat Grzesława się przeniesiemy. Bardzo by mi zależało na tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Millutka kasuje historie codziennie po kilka razy, bo moj siedzi na moim laptopie i celowo szpera za bog wie czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tlyko raz o kafe wspomnialam, ze cos tam gdzies czytalam od razu zapytał jaki mam nick, wiec intuicja cos mu podpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zalezy tylko na tym, zeby moj nick nie widnial przy temacie, a No i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×