Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

Jeszcze kolega czy już chłopak?

Polecane posty

Pomóżcie mi z określeniem relacji miedzy mna a pewnym chlopakiem. Kumplowalismy się, ale zawsze nas cos do siebie ciagnelo. Zaprosiłam go ost. na wesele jako osobę towarzyszącą. Wiadomo tance hulanki wiec ciagle blisko siebie, pod koniec to juz 3malismy sie za rece... pozniej kilka razy byl u mnie, spal nawet. Seksu nie bylo bo jestem powsciagliwa w tych sprawach:P ale calowanie, przytulanie tak. Jak na miescie sie spotkalismy to tez buziak w usta i za reke szlismy. Ale w sumie rzadko do mnie pisze smsy czy na gadu. Ja do niego rowniez poniewaz nie chce sie narzucac i zeby mial mnie dosyc:O i jakos tak malo czulosci w tych jego wiadomosciach... zadnego buziaczka, wiem ze to tylko glupi znaczek :P ale pisze do mnie jak do kolezanki. Ja nie wiem co mam juz o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgfgfgfg
jego zapytaj... jak dziecko, ile masz lat? 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście przyjaciółmi
z bonusem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziennikarka Cosmo
Witam, jestem dziennikarką Cosmopolitan i poszukuję kogoś, kto przeżył... FILMOWĄ HISTORIĘ (najlepiej miłosną, choć nie tylko) do reportażu, który mi zlecono. Interesują mnie tylko poważne oferty od osób zainteresowanych wystąpieniem na łamach czasopisma - nagrodą dla osoby, którą opiszę, będzie profesjonalna sesja zdjęciowa. Adres do wysyłania zgłoszeń: alaniemakota@onet.pl [UWAGA!!! Przyjmuję je tylko tu, bo na wszystkie fora, gdzie zostawiam informację, nie jestem w stanie wrócić! :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie 15, ponad 20 :P sama nie wiem, szczerze mowiac wolalabym wrocic do relacji czysto kolezenskich, ale boje sie, ze on wtedy bedzie chcial zerwac kontakt, a tego bym nei chciala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale calowac sie na powitanie w usta z kolega? cos mi tak nie pasuje... musze sie go zapytac co wedlug niego jest miedzy nami, tylko nie chce go calkowiecie stracic, bo fajny chlopak z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniak III pokolenie
to jest po prostu dwuznaczne i szanująca się dziewczyna nie wchodzi w takie układy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego dwuznaczne? zapytam, ale jakos tak ciezko mi jest z nim o uczuciach rozmawiac i tak jak mowie najbardziej sie boje ze zerwie ze mna kontakt, bo po co mu kolezanka :O ale ja postawie sprawe jasno, albo powazny zwiazek i on sie angazuje albo kolezenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniak III pokolenie
Dlaczego dwuznaczne? Bo jak dziewczyna i chłopak trzymają się za ręce i całują i przytulają to albo są parą i powinni kochać siebie nawzajem, albo są po prostu kochankami. Kolega i koleżanka, a tym bardziej przyjaciel i przyjaciółka takich rzeczy nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×