Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bez nazwy.

Czy ktoś z was ma morze kuchenkę Candy 3w1 taką ze zmywarką i piekarnikiem?

Polecane posty

Gość Bez nazwy.

Zastanawiam się nad kuchnią wolnostojącą Candy Trio. To taka kuchenka z płytą ceramiczną pod którą jest mini piekarnik i pod piekarnikiem mini zmywarka. Mam maleńką kuchnię, jednokomorowy mały zlew i nie mam zmywarki, a w domu rosnące bliźniaki, które coraz więcej brudzą. Czy ktoś z was skorzystał z tego rozwiązania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez nazwy.
moŻe! Przepraszam za orta, nie piłam jeszcze kawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez nazwy.
Wypowie się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się wypowiem
nie mam takiej kuchenki, chociaż się nad nią zastanawiałam ze względu na to że mam małą kuchnię. Zrezygnowałam po obejrzeniu - zmywarka i piekarnik są bardzo małe- nie opłaca się kupować tego badziewia. Polecam Ci kuchenkę Amica z piekarnikiem gazowo elektrycznym, oraz zmywarkę siemens. kupiłam 45 i żałuję że nie większą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morze,morze, marynarze
chłech, chłech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
no fakt amice z piekarnikiem gaz-elektr szczerze polecam,sama niedawno zakupiłam ,jest intensywnie używana,uzywam wszystkich funkcji i jest b ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez nazwy.
Dzięki za odpowiedzi. Kuchenkę z piekarnikiem w tej chwili mam, ale raczej będę musiała wymienić na to coś 3w1, bo mam za małe mieszkanie, żeby zmieścić dodatkowo zmywarkę. Też oglądałam to w sklepie i cóż, może nie jest to cud świata, ale nic innego w tej kategorii nie ma obecnie na rynku, stąd wybór. Wielkość piekarnika jest ok, a nawet idealna, bo i tak nigdy nie wykorzystuję całej kubatury normalnej wielkości piekarnika, bo piekę tylko na jednym poziomie. Wielkość zmywarki pozostawia natomiast wiele do życzenia, wiem, ale lepsze to niż nic, bo w tej chwili mam tylko maleńki jednokomorowy zlew i nic ponadto. A gazu w mieszkaniu nie mam. Wszystko na prąd i totalny brak przestrzeni. Uroki śródmiejskich kamienic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez nazwy.
Ale to z pierwszego linku to jest właśnie to o co pytam, tylko ja muszę mieć jeszcze płytę u góry, bo mam modułową kuchnię i nie mogę zabudować piekarnika ani wpuścić płyty w blat. Dlatego muszę się ograniczyć do 3w1, a nie 2w1. A drugi link odpada, bo nie potrzebuję szafek, zlewu, lodówki, ani 2 żeliwnych palników, tylko normalnej wielkości płytę ceramiczną albo indukcyjną, piekarnik i zmywarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam małą zmywarkę elektroluxa, wydaje mi się, ze jest podobnej wielkości, też na 6 kompletów. Przy 2 osobach musi chodzić prawie codzinnie, czasami jest problem z upchnięciem większej ilości garów. Przy 4 osobach będziesz ja musiała czasami uruchamiać 2 razy dziennie. No ale zawsze lepsza taka niż żadna. :) Czy w piekarniku zmieści ci się farma do zapiekanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walkeros
Co wy wogóle wygadujecie. Ktoś pyta o to czy to jest dobra kuchenka, a wy mowicie, że się mało zmieści... no chyba nikt nie jest upośledzony i widzi, że dużo to fam nie wejdzie, ale zawsze coś. Ja bym ją brał. Wygląda ładnie. Na stronie candy patzryłem że są wersje z termoobiegiem, to bym tylko zwrócił uwagę czy jest termooboieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam od 3 lat i jestem bardzo zadowolona , bo piekarnik piecze doskonale a zmywarka jest idealna na 4-osobową rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jakim morzem . Ja mam nad morzem Bałtyckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchenka

Mam taką kuchenkę z płytą ceramiczną od kilkunastu lat. Sprawdza się świetnie. Czasem muszę podzielić naczynia na dwa mycia, ale to mi nie przeszkadza. Piekarnik działa bez zarzutu, a piekę w nim zarówno ciasta, jak i mięso czy zapiekanki. Spokojnie się wszystko mieści (no może z wyjątkiem czterokilogramowego indyka). Radziłabym nie słuchać złośliwców, którzy plotą bez sensu, nie mając pojęcia o działaniu tego sprzętu. Ja go szczerze polecam Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Użytkownik Candy Trio

Witam. Widzę ,że post zaczęty już dawno temu, ale sprawa aktualna. Mam Candy trio już 6 rok i jestem bardzo zadowolona. Płyta gazowa. Sprzęt użytkowany na co dzień przez 2 osoby, ale imprezy rodzinne jesteśmy w stanie ogarnąć  na 2 x wkłady. Piekarnik na tyle pojemny, że piekę mięsa swobodnie na 12 osób. Oczywiście trzeba zaplanować prace, bo nie jest możliwe jednoczesne mycie naczyń i pieczenie. POLECAM do niedużych kuchni. Lepsze Candy Trio niż rezygnacja ze zmywarki. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolony

Mamy Candy TRIO od 1998 roku i do tej pory sprawuje się niezawodnie. Raz uszkodziła się pompka koszt wymiany 50zł. powierzchnia kuchenki jest większa o 10 cm dzięki temu swobodnie można ustawić 4 duże garnki. Piekarnik działa idealnie a zmywarka czasami chodzi nawet dwa lub trzy razy dziennie. Godny polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×