Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bez nazwy.

Czy ktoś z was uzywa krzesełka Mamas&Papas Bon Bon?

Polecane posty

Gość Bez nazwy.

Szukam małych kompaktowych krzesełek, bo potrzebuję 2 dla bliźniaków i muszę je pomieścić w bardzo małej kuchni. Natrafiłam ostatnio na te Bon Bon z M&P, ale chciałabym się przed zakupem zapytać innych którzy je użytkowali jak się spisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez nazwy.
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez nazwy.
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja Przyjaciółka urodziła
trojaczki więc też był problem z miejscem na wszytsko. Nie kupowała zwykłych krzesełek tylko takie jakby nakładki na normalne krzesła, miała z Fisher Price ale na pewno inne formy też takie oferują. Jeśli znasz angielski tu są opinię: http://reviews.mamasandpapas.com/4006/400375801/reviews.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez nazwy.
Angielski znam, dzięki za link. Widzę, że opinie takie sobie, bez rewelacji. Szkoda, bo się już na nie nastawiłam. Ciężka decyzja. Ludzie narzekają na zapięcie szelek, ale może da się z tym żyć. Rozważałam już takie nakładki, o których piszesz, ale mam krzesła z oparciem przechodzącym w podłokietniki, a z drugiej strony ławę, więc ani na jedno ani na drugie nie wejdzie żaden booster. Oglądałam podobne w Mothercare i na 100% by nam nie weszły. Na razie karmimy dzieci w leżaczkach, ale lada dzień będą siedziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez nazwy.
Dla większych mamy już upatrzone Urban z Ikei, ale na teraz dla niemowląt nie chcieliśmy żadnych plastikowych z Ikei, tylko jakieś wyściełane ceratkowe i odpowiednio małe, żeby można było wejść do kuchni i jej nie gracić, bo mamy maksymalnie ciasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×