Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OnaNaRozdrożu

Zdrada

Polecane posty

Gość Miśka8888
musisz z nim pogadac bno teraz go zdradzasz a przez to mozesz zmarnowac sobie sznase na bycie ze swoim facetem a bron boze jak jeszcze wpadniesz z tamtym pomysl glowa nim zrobiusz kolejna glupote Skoro wam sie nie uklada to porozmawiaj z nim a jesli on to ma w dupie to go zostaw jesli bedzie walczyl o ciebie to cie kocha i byc mzoe sie zmieni jesli nie to masz odpowiedz ze cie nie kocha lub ma to w dupie Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@OnaNaRozdrożu Słuchaj: Atrakcyjna to taka za którą faceci latają i rozbierają wzrokiem. Kiedy mężczyzna Cię kocha to by bał się wyjść z Tobą by inny na Ciebie nie patrzył. Widocznie już mu nie zależy na Tobie. Na szczerą rozmowę nie licz będziecie razem coś ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuuuuuuuuuuuuu
jejku to faktycznie strasznie sie zachowuje pomimo tego że jesteśmy ponad 6 lat razem to on ma ochotę na sex podniecam go i jak już skończymy to zawsze sie przytulamy czasami zasypiamy razem i pyta mnie czy było mi dobrze.. to musi być przykre :( a długo razem mieszkacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuuuuuuuuuuuuu
faktycznie powinnaś z nim pogadać może na początek powiedz mu co czujesz jak sie czujesz i powiedz że musi dać ci czas bo chcesz się zastanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaNaRozdrożu
Doktor seksu, nie miałam problemu znaleźć sobie kochanka... Facetów chętnych, rozbierających wzrokiem mnóstwo. Moze nie jestem miss, ale niczego mi nie brakuje. Może masz jakieś pomysły, jak z nim rozmawiać, żeby zrozumiał...? Swoją drogą, myslałam, ze spotkam się tutaj z większa krytyką. Dziękuje za wyrozumiałość i człowieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" pomysl glowa" Myślenie głową nie gwarantuje szczęścia. Życie jest za krótkie żeby je marnować na próby ulepszania partnera. Zdziadział i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaNaRozdrożu
Muuuu ale ja próbuje rozmawiać. Conajmiej 2 razy w tyg poruszam ten temat. Mieszkamy razem rok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@OnaNaRozdrożu No problem. Tutaj większość piszących lubi poprawić sobie i innym humor dlatego starają się pisać śmiesznie. Nie bardzo można komuś pomóc na necie. Najlepiej zapytaj się znajomych czego nie lubią w Tobie - podaj się za kogoś innego np. na GG. To rzuci trochę światła na twój samopogląd. Ciężko mówić o nim nie znając go. Jeśli pracuje i dzieli się z Tobą pieniędzmi to jest to jego plusem który można odebrać - Chcę być z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuuuuuuuuuuuuu
lecę na angielski zajrzę później buźka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspana filadelfia
:) :) jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o to, że we dwójkę łatwiej się utrzymać :) po co ci ten twój zimny facet? i tak go zdradzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaNaRozdrożu
Porządny a czy Ty znasz naszą finansową sytuacje? Sam sobie wymyślasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×