Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotny81

Szukam dziewczyny/kobiety 28-32 l

Polecane posty

Gość 12 łez :-(
Jeszcze nie śpie ale wszystko ma się ku temu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny81
no tak, przejście na priv może być raczej nieosiągalne bo za raz się pojawi jakiś przyjemniaczek ze swoimi mądrościami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 łez :-(
to sobie poklikaliśmy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny81
dobrej nocy dla Ciebie 12 łez, ja też już zmykam, porozmawiamy jutro. O ile wymyślimy jakiś sposób na prywatność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 łez :-(
Jeżeli jesteś K i nie jesteś z samego Krakowa to znasz mój nr ...i wiesz ,że zawsze możesz napisać . Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny81
to nie ja :) nie jestem K i jestem z Krakowa :) i nie znam Twojego nr. na 1000% papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny81
12 łez - no nie wiem czy dobrze zrozumiałem z Twojego wcześniejszego zdania, ale czy Ty czekasz na swojego byłego aż się z Tobą skontaktuje ? Bo jeśli tak i ma gość tak samo w sercu i w głowie jak moja była to raczej nie wierz w to, że się odezwie. Jakby kochał to by na drugi dzień dzwonił i się godził. To samo z moją było, tydzień, 2 tygodnie, miesiąc bez odzewu. A człowiek siedzi jak frajer i się oszukuję, że go laska kocha. Tak wygląda miłość pytam ? Z jakiej miejscowości jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 łez :-(
samotny81 - nie czekam na byłego i na kontakt od niego :-) masz podobny styl pisania i rocznik , który mi przypomniał o kimś kogo lubiłam i tak byłam ciekawa czy może tutaj zajrzał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny81
ehhh, musiałby to być wielki zbieg okoliczności :) Nie powiedziałaś mi skąd jesteś. I co zrobimy z tą naszą prywatną pogaduszką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 łez :-(
Jakieś 550 km od Ciebie upsss Co zrobimy hmm...a co mamy zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny81
no to chyba nawet nie ma co zaczynać bo tak daleko to nie będę dojeżdżał ;) ale miło było poznać :D dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 łez :-(
Ale ja nigdzie nie napisałam ,że kogoś szukam ;-) więc problemu z dojazdem nie będziesz miał :-) Dobranoc ...też było mi miło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×