Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka draka nijaka

Prosze o pomoc!!!

Polecane posty

Gość taka draka nijaka

Witam! Poszukuje dobrego prawnika od prawa rodzinnego z Wroclawia. Chodzi o nie przyznanie mojemu bylemu facetowi praw do dziecka. ten koles to recydywa, naduzywa alkoholu i amfetaminy a w dodatku jest zboczony seksualnie. Nie pozwole takiemu dziwolagowi na kontakt z moja mala ksiezniczka. Potrzebuje dobrego prawnika. Cena nie gra roli. czy mozecie kogos polecic? Prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drewniana mucha
haaalo! Nikt nie pomoze? Ale doooooooooooopa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry prawnik z Wrocławia
A jakich praw nie chcesz przyznać temu byłemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka draka nijaka nie podnieca
Trzeba było dupy "zboczonemu seksualnie" nie dawać. Skoro z takim współżyłaś to sama jesteś zboczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
Praw rodzicielskich nie chce mu przyznac. I prosze o nie komentowanie tego komentarzami ze trzeba bylo nie dawac bo mam cudowne dzieciatko i to jest czlowiek, chyba masz jakikolwiek szacunek do zycia ludzkiego ty durna zblazowana malkontentko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry prawnik z Wrocławia
Praw rodzicielskich - czyli jakich? Konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka draka nijaka nie podnieca
To może i ty nie komentuj innych, bo przylazłaś tu i wyzywasz ludzi, nie znając ich sytuacji. A że dawałaś dupy- no niestety, przyznaj się sama przed sobą do tego. Jakie masz dziecko- nie interesuje mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
Prosze o polecenie mi dobrego prawnika. Czy ktos mi pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogi doprawiam uwaga!!!!!
wyzywasz innych oczekujac pomocy? ludzie wyzej maja racje. bzykalas sie z jakims palantem ,a teraz jaka to biedna jestes? pozbawienie praw rodzicielskich nie zabrania na widywanie sie z dzieckiem, poczytaj troche,zsnim zadasz jakiekolwiek pytanie. jak pozbawisz go praw, to bedziesz tylko sama podejmowala decyzje prawne tj. operacja, przetoczenie krwii itp, czy wyrobic dziecku paszport. nie bedzie potrzebna do tego jego zgoda. tyle. on moze isc do sadu i ustalic widzenia z dzeckiem sadownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry prawnik z Wrocławia
Przecież jestem!! I zadaję konkretne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
Dopbry prawniku z Wroclawia! dziecko nosi moje nazwisko. Odkad zostawilam jej ojca w drugim miesiacu ciazy on nie interesowal sie dzieckiem. Nie dal ani zlotowki oczywiscie. zadal testow dna. Nie ma watpliwosci ze dziecko jest jego, ale on sie ma zamiar mscic za to ze kazalam mu odejsc i mi po prostu bruzdzic jak tylko moze. Wiem ze nie ma uczuc w stosunku do dzieciaczka. Przy tym typ potrafi byc bardzo wulgarny i agresywny. Chce walczyc o nieprzyznanie mu praw ojcowskich. O to by nie mogl widywac dziecka. By nie mial nic do powiedzenia w sprawie jej wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka draka nijaka nie podnieca
Dokładnie. A na inny temat włazisz i wyzywasz od syfów faceta, który chce ustalić ojcostwo, bo po półtora roku dowiedział się, że ma dziecko. Przy czym ta jego panna już innego podawała o alimenty i okazało się, że on ojcem nie jest. Ale tak to jest. Sama jestem kobietą, ale w głowie mi się to nie mieści. Prawa mają tylko mamusie, bo one pokrzywdzone i biedne. Zgwałcona byłaś? Nie! Sama nogi rozkładałaś, a teraz pretensje masz, że recydywista?🖐️ I wyładowujesz swoje frustracje na innych mężczyznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
Do wszystkich co krytykuja. Bylam z nim w zwiazku 4 lata, Mialam pierscionek, mielismy sie pobierac. Mieszkalismy razem. Koles przez caly ten czas mnie oklamywal i zdradzal a gdy cos podejrzewalam wmawial mi paranoje. Kochalam go. Chcialam mu wierzyc. Zaszlam w ciaze poniewaz chcialam juz miec dzieciatko. Kiedy okazalo sie ze jestem w ciazy on sie zmienil. Wyszlo szydlo z worka. myslal ze skoro jestem w ciazy to jestem na niego sdkazana. niestety bardzo sie pomylil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
Mam duzo kolezanek samotnych matek ktore sie uzeraja z facetami tego typu. Stoje murem za tymi kobietami. A moja sytuacja jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
Na przyklad byly mojej kolezanki mial juz dziecko, zrobil jej dziecko, potem po kryjomu zrobil dziecko jej rzeomej przyjaciolce a w sadzie na sprawie twierdzil uparcie ze jest bezplodny. Noz sie w kieszeni otwiera. Ja nienawidze tego typu mezczyzn. To kobiety sa poszkodowane. To kobiety zajmuja sie dziecmi, swoimi facetami w domu na dodatek pracujac jeszcze na pelen etat i to one sa zdradzane i wykorzystywane. Jestem po stronie kobiet i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka draka nijaka nie podnieca
Nikt by cię nie oceniał, gdybyś i ty potrafiła się zachować! Przychodzisz, zakładasz temat, prosząc o pomoc, w międzyczasie włazisz na topik o ustaleniu ojcostwa i jedziesz po chłopie równo! No ogarnij się! To, że ty masz problem ze swoim facetem nie upoważnia cię do wyzywania innych ludzi (facetów), bo ty jesteś ta biedna i pokrzywdzona! Nie interesują mnie twoje poglądy na temat samotnych matek, zachowuj się po prostu jak przystało na dojrzałą i mądrą kobietę. I nie przemawiają do mnie bajki, że był taki i się zmienił. Nie zmienił się z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry prawnik z Wrocławia
O to by nie mogl widywac dziecka to ciężka sprawa będzie. Dużo pieniędzy to musi kosztować. I bez gwarancji. By nie mial nic do powiedzenia w sprawie jej wychowania to jeszcze drożej. Ale i za to przyjmę. A alimenty ma płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
Dobry prawniku, czy mozna sie jakos z Toba skontaktowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka draka nijaka nie podnieca
A co to one, gwałcone były? Ludzie:O Wiadomo nie od dziś, że faceci myślą chujami, ale widzę teraz, że i kobiety cipami. Irytuje mnie ta nagonka na facetów "bo oni są wszystkiemu winni". Sami sobie te dzieci robią?! Najpierw musi gdzieś wsadzić, żeby dziecko było. A że nogi same się rozkładają, no to już inna bajka...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
Tak. Podalam go o 800zl. Licze na mniej, Bede te kase skladac dziecku na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
Szukaja milosci i chca mmiec rodzine. A faceci szukaja seksu i obiecuja zlote gory byle tylko sie dobrac do majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
A ile by to moglo kosztowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka draka nijaka nie podnieca
Buhahaha, chyba byś chciała, żeby tak było. I sądzisz, że wszystkie takie pokrzywdzone? Ty jeszcze chyba mało wiesz. Złote góry obiecują... No nie rozśmieszaj mnie:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogi doprawiam uwaga!!!!!
to,ze byl w wiezieniu(zalezy za co), nie swiadczy o tym,zeby nie mogl widywac sie z dzieckiem. musisz miec dowody,ze bierze narkotyki. masz takie? nagrania, zdjecia? swiadkow znajdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
Dobry prawniku podaj prosze namiary na swoja kancelarie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
Za probe zabojstwa 10 lat. A swiadkow bym znalazla tych co z nim cpali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogi doprawiam uwaga!!!!!
poza tym, zapomnij,ze sad ci przyzna 800zl:D smiech na sali bedzie. jakie niektore baby sa glupie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry prawnik z Wrocławia
Można. Jeszcze tylko kilka pytań: A gdyby dziecko zachorowało na nerki - to ten facet ma mieć prawo do oddania swojej? Bo żeby ci to załatwić to będziesz musiała baaaardzo dużo zapłacić. Stać cię? Jeśli tak - biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogi doprawiam uwaga!!!!!
no to moze sie udac,jesli siedzial 10 lat za cos takiego. nie wiedzialas o tym? moze to pomowienia? masz pewnosc,ze za to siedzial? z jakims morderca zrobilas sobie dziecko? co na tym swiecie teraz sie dzieje. brak mi slow. najgorsze ejst to, na jakiego sedze sie trafi. moze powiedziec,ze sie zmeinil,ze zrozumial,ze kocha dziecko itd. sad moze wyrazic zgode na probe. znam taki przypadek, stad tyle wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×