Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aszal

POMÓZCIE MI ...

Polecane posty

w skrócie-po kolejnej awanturze mąż stwierdził ze ma dosc bycia razem i chce sie wyprowadzic. ok. rozumiem. jesli kogos przerasta to ze gdy rodzi sie dziecko to zycie sie zmienia,nie ma juz czasu na wypady z kolegami i tym podobne..niewazne. mieszkamy w domu mojej babci. niedawno wzielismy pozyczke hipoteczna (zastawem jest dom) na remont tegoz. ja nie pracuje,najpierw studiowalam,pracowalam na zlecenie-gdy urodzilo sie dziecko,zostalam z nim w domu. na prosbe meza,i tez dlatego,ze nie mial kto by sie zajac malym w czasie mojej pracy. Maż pracuje na trzy zmiany-wraca do domu o roznych porach.Babcie rowniez pracuja,a zlobka w moim miescie nie ma. ale do rzeczy. Mąż powiedzial,ze wyprowadza sie,i nie bedzie spłacał kredytu. on jest głównym kredytobiorcą. jak to wyglada od strony prawnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I po co
Pierdolisz głupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie podajesz o alimenty
a do dziecka zatrudniasz nianie ale kredyt niestety oboje braliscie więc oboje spłacacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 144444
jebnięta jesteś i tyle.qrvva ale te baby są głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I po co
Pierdolisz głupoty? rozwin wypowiedz :0 To ci się może pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mąż jest głównym kredytobiorcą (a ty nie masz dochodów) to nie ma wyjścia - musi spłacać. Chociaż sorki, jest rozwiązanie - nie będzie płacił rat, ale zabiorą dom (skoro jest pod zastaw) i ty z dzieckiem wylądujecie na bruku. Przecież to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz jakto
piszesz że twój mąż wziął kredyt pod zastaw nie swojego domu? Bo dom jest babci , jak piszesz? Który to bank daje kredyty hipoteczne pod majątek obcej osoby? Zawsze mi sie wydawało że wymagana jest własna nieruchomość pod kredyt hipoteczny. Więc jak to jest? A kredytobiorca ma obowiązek spłacać swoje kredyty, nie obciążą spłatami niepracującej żony bez dochodów. Bank ściąga z wypłacalnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?;amelia
"Który to bank daje kredyty hipoteczne pod majątek obcej osoby? " a właśnie , że daje. Wystarczy pisemne orzeczenia właściciela nieruchomości. Jeżeli jest to dom babci to znaczy , że babcia musiała się z nimi udac do banku i ową zgodę na kredyt pod zastaw jej nieruchomości wyrazić. A Tobie kobieto zależy na mężu czy raczej jego pieniądzach, że boisz się tak rozstania? Bo boisz się tylko o kwestie finansową a jakoś niespecjalnie ubolewasz pod względem emocjonalnym. Jezeli traktowałas go jak bankomat czy dofinansowanie to się nie dziw, że chce odejśc- w końcu to wyczuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×