Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 12345678998

zaczerwienienie wejścia pochwy... :(

Polecane posty

Gość 12345678998

Witam drogie kafeterianki! :) Mam pewien problem. Otóż, od wczoraj mam pewną dolegliwośc- zaobserwowałam u siebie zaczerwienienie wejścia do pochwy. Towarzyszy temu lekkie pieczenie, ale to tylko czasami. Nie mam żadnych upławów koloru białego, czy zielonego. Pod tym względem wszystko jest normalnie. Nie czuję jakiegoś bólu cy swędzenia pochwy, oraz przy oddawaniu moczu. Czy może byc to tylko zwykłe podrażnienie? Czy może reakcje na chemię? Dodam, że wczoraj brałam dośc długą kąpiel w wannie z solą morską zakupioną w drogerii... Czy może to byc tym spowodowane? Czekam z niecierpliwością na odpowiedź :* P.S. Przepraszam, że tutaj, ale na innych tematach nikt nie odpisuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mozliwe....jak nie przejdzie do pon zostaje ginekolog..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo możliwe że ta sola sobie podraznilas...Czesto jest tez tak ze pochwa robi sie czerwona od zaciasnej lub mało przewiewnej bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derma To Log
Czy wyjście z pochwy też jest zaczerwienione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345678998
Delikatnie... Jest to zaczerwienione i przy mocniejszym dotyku odczuwam lekki ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345678998
obawiam się, że może to byc coś poważnego... Jestem teraz poza miejscem zamieszkania i do swojego gina mam trochę daleko. Oczywiście jak nie będzie wyjścia poszukam innego :( Choc wolałabym tego uniknąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to moze byc poczatek grzybicy....idz w pon do gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derma To Log
Nie dotykaj wyjścia! Przez najbliższe dwa tygodnie będziesz mogła dotykać wyłącznie wejścia. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345678998
a do poniedziału? Czy są jakieś sposoby domowe, żeby coś zdziałac? No i skąd mogło się to wziąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domowe sposoby? nie wiem ale wiem ze wujek google nie gryzie.....wrzuc zapytanie i poczytaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym....nikt z nas nie jest Kaspirowskim....na odleglosc cie nie uleczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derma To Log
Od dotykania. To był ZŁY DOTYK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345678998
No tak :) Właśnie szukam rad i wskazówek na google.pl, ale zaczynam sie bac, że to może byc grzebica... Nie wiem gdzie mogłam to załapac. Mam jednego partnera... Aj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derma To Log
No, jak się to robi w lesie, jesienią - to nic dziwnego. Tylko nie dawaj w mieście - bo ci mięsak urośnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oslabienie organizmu....wystarczy by bakterie zrobily swoje....takie zycie...ale jezeli masz to ty to partner tez bedzie musial wziac tabletke bo bedziecie sia zarazac bez konca...pamietaj o tym gdy bedziesz u gina...w przypadku grzybicy zawsze!! oboje partnerzy sa leczeni rownolegle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hu hu
a jaka masz temperature ciala ? mierzylas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hu hu
czy dolegliwości bólowe utrudniają chodzenie oraz siedzenie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345678998
Nie moge leżeć na plecach. Zaczynam sie bać o odbytnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345678998
Nie, nie mierzyłam temperatury. Nie, absolutnie ból w niczym mi nie przeszkadza. Jest to tylko delikatny ból, gdy się tam mocniej dotknę. Z chodzeniem i siadaniem nie mam problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345678998
Tylko bez podszywów proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345678998
Fev, dzięki za odpowiedź. A czy może miec z tym coś wspólnego fakt, że jakiś czas temu miałam bakteryjne zakażenia pochwy? Oczywiście dostałam odpowiednie leki, krem dopochwowy dalacin i wszystko potem wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hu hu
w takim razie moze to byc podraznienie lub poczatek infekcji . niemozna wykluczyc ze bedzie gorzej , moze dojsc do ostrego zapalenia gruczołu przedsionkowego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otoz to bardzo mozliwe, że to reakcja alergiczna na srodek myjacy :) sama mam cos takiego przez cale zycie ;P kapiel w pianie to nie dla mnie :( Idz do apteki i kup sobie lactovaginal, tantum rosa, albo cos podobnego - w aptece ci podpowiedza - jak nie przejdzie po tym to do gina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hu hu
jesli juz mialas podobna dolegliwosc to oczywiscie moze ona powracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345678998
nei_nei... Myślisz, że powinno pomóc? Zaszkodzic raczej nie zaszkodzi w moim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345678998
taka zwyczajna, i wizyta pomogła? Długo trzeba się leczyc z tego świństwa? Czy raczej po odbyciu kuracju ustępuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hu hu
leczenie okolo 3 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hu hu
i to moze byc niedoleczenie . a robilas badania po leczeniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345678998
Poczytałam sobie trochę na ten temat i mam pytanie. Czy mogę spróbowac leczenia Lacibiosem i clotrimazolem ? I poczekac na efekty? Bo jeśli jest to jakaś infekcja, to początkowy etap dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×