Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagutka55555555

CZY TAKI BLOG MA SENS?? Zakladać? Nie zakładać?

Polecane posty

Gość jagutka55555555

Witam kafeterianki. O jakiegoś czasu myślę o założeniu bloga tematycznego. Chodzi konkretnie o wystrój okien, aktualne trendy, porady co do wyboru konkretnych tkanin, taśm marszczących, karniszy, rolet i wszytskiego co zdobi okno. Mam w temacie duże doświadczenie (od 14 lat siedze w tym temacie po uszy, wlasna dzialalnosc, uczestnictwo w zagranicznych targach, wspolpraca z architektami, kompleksowośc tzw.do bólu;) Także spory potencjał, myślę że wielu osobom wahającym się (zarowno osoby dekorujace swoje okna na wlasna reke jak i te korzystajace z uslug sklepow branzowych czy dekoratowrow wnetrz) moglabym na lamach tego bloga udzielic wartosciwych porad. Ze wzgledu na szerokie kontakty moglabym tez zapewniac moim czytelniczkom jakies konkursy, czy rabaty na aktualne kolekcje tkanin czy tez karniszy. Powiedzcie co o tym sadzicie, czy zakladanie takiego bloga ma sens, czy wspolczesna Pani domu ma juz tyle źródeł informacji, ze ów blog byłby jej niepotrzebny? Nie chce angazowac sie w cos, co nie przyniesie mi satysfakcji. Blog nie byl by zadna reklama ani moją, ani moich uslug. Po prostu czysto doradczy tematyczny blog, w ktorym dokonywalabym wpisow na interesujace czytelniczki tematy, porady jak szyc, jak dobierac fasony, kolory, jak zawieszac firanki, techniki upinania, ewentualne ilosci materialu potrzebne itd. Temat uwielbiam, pasjonuje sie nim- dlatego mysle ze moglabym podzielic sie swoja wiedzą. PODPOWIEDZCIE CZY TAKA INICJATYWA MA SENS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagutka55555555
up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagutka55555555
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gromicaaaaaaaaaa
wydaje się ze ma, ja ostatnio miałam problem z doborem firanek,w necie niby pełno informacji, ale żeby zapytać- nie było gdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagutka55555555
No właśnie chodzi o to, ze na tym blogu Kobitki mogly by pytac nie tylko ogólnie, ale w kontekscie wlasnego okna, wystroju mieszkania, warunkow (dzieci, koty, amarantowa tapeta..itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagutka55555555
UPPPPPPPPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejednoimie
Wcięło gdzieś moją odpowiedź.Jak dla mnie super.Jesli założysz taki blog ,to masz już stałą czytelniczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×