Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ikealive

13 tydzien usg przez brzuch czy dopochwowe?

Polecane posty

Gość ikealive

jak to jest w 13 prawie 14 tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama w 26 tc
To zależy. W prywatnym gabinecie mialam już robione USG przez brzuch tym czasie..chociaż gdy lekarz chce przeprowadzic dokladniejsze badanie zrobi Ci USG również dopochwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikealive
chodze prywatnie, ale zastanawiam sie czy moze mi zrobic to usg, gdzie bada czy wsztsko ok, bo to jakos do 14 tygodnia, czy on to sam proponuje czy samemu sie o to pyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w 12 tyg zrobił przez brzuch, powiedział ze jestem szczupła i powinno byc widac, i było :) i raczki i nożki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulponcja2
wszystko zalezy od twojej budowy ciała:) ja miałam robione dopiero przez brzuch w 20 tygodniu:) wczesniej dopochwowoww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja mysle, ze to zalezy od sprzetu lekarza. Ja w 9 tyg mialam przez brzuch i bylo widac i raczki i nozki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikealive
jestem szczupla.. to moze bedzie przez brzuch, w sumie wszytsko mi jedno, po rostu tak pytam od kiedy zaczynaja robic przez brzuch :) dzieki dziewczyny za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odświezam temat. Dodam że mam trochę tłuszczu. Ktoś sie może orientuje jak robią w lublinie w Luxmedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 13/ 14 tygodni wykonywane jest Usg genetyczne przez powłoki brzuszne. Kończy się pierwszy trymesestr ciąży, to jedno z 3 podtawoych i najważniejszych Usg wykonywanych w ciązy poczytaj sobie o tym. JA jestem w 30 tc i jestem z tym wszytkim na bierząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wiem ale w poprzedniej ciąży 2 lata temu miała w 13 dopochwowo dlatego pytam. Różnica taka że ostatnio lekarz jak bylo dopochwowo to powiedział do męża żeby sobie usiadł na krzesle za kurtyną skąd nie było nic widać.. Ale dziś najwyzej zapytam w trakcie usg czy mąż moze podejsc. Bo troche przykro mu bylo ze nic nie widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne, bo jak ja chodziłam do Luxmedu, to mąż siedział na kanapie przy wejściu i widział wszystko na ekranie, a ja miałam robione usg za parawanem, zarówno dopochwowe, jak i przez powłoki brzuszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój stwierdzil ze malo co widzial.. no nie wiem, zobaczymy jak bedzie dzis.. Mój poprostu juz taki jest ze lubi we wszystkim uczestniczyc w trakcie ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prenatalne w 12 tc miałam robione dopochwowo bo mam tyłozgięcie macicy, pierwsze usg przez brzuch miałam w 18 tc i było widać juz dobrze dzieciaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam w 13 tc i było pięknie widać małego człowieczka. Ale jak ktoś pisał zależy od budowy/ilości tłuszczu na brzuchu,bo moja ciotka usłyszała,że większe kobiety to zmora lekarzy.Może tego nie mówią,ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam dopochwowo. Ale pozniej lekarz przelecial przez brzuch i tez bylo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×