Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda*.

Czy karmiąc piersią piłyście kawę ?

Polecane posty

Gość Magda*.

Nie codziennie po 3 filiżanki ale tak od czasu do czasu ? Np. rozpuszczalną bezkofeinową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_bn
Ja karmie i pije jedna dziennie. dwa tyg temu urodzilam i polozna mi powiedziala ze skoro pilam kawe w ciazy to i teraz mi nie zaszkodzi i malutkiej tez nie szkodzi, spi calymi dniami i nocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_bn
A jezeli lubisz kawe to polecam inke z mlekiem albo anatol niby zbozowa ale jakos tak mi smakuje jak kawa rozpuszczalna a wspomaga laktacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda*.
Ja też urodziłam 2 tyg. temu w ciąży piłam sporadycznie kawę bezkofeinową. Teraz ratuję się Anatolem właśnie,bo straszna ze mnie kawoszka ;-) Iva kawa zbożowa pobudza laktację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_bn
Tak mi powiedziala polozna wiec sie jej slucham :) duuuuzo wody, sokow ze swiezych wazyw i owocow oprocz cytrusow i duuuuzo kawy zbozowej i herbatki owocowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda*.
Jakie soki możemy pić ? Wiem,że jabłkowy jakie jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_bn
Ja pije winogronowy jeszcze i takie domowej roboty ale wszystkie rozcienczam z woda bo maja zbyt intensywny smak i niestety zero napojow gazowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda*.
Ja właśnie lubię i to bardzo. Tylko nie chcę dziecku zaszkodzić,wiadomo kawa zbyt zdrowa nie jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam stały nick normalnie
W ciąży piłam kawę i piję teraz, karmiąc, jeden kubek dziennie z jednej płaskiej łyżeczki rozpuszczaknej z mlekiem. Oprócz tego piję w zasadzie wszystko, nawet lampke wina od czasu do czasu. Dziecko zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmiłam prawie 2 lata i od początku jadłam i piłam wszytsko, nawet gazowane. Kawę normalną fusiastą tylko gotowaną w kawiarce. Soki wszytskie które nie uczulały małej bo niestety przez pewnien czas miała alergię na cytrusy i jabłka i mleko więc piłam z mlekiem sojowym. Znajomi się dziwli bo jdłam kotlety smażone, mięso z grilla czy leczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antropoliss
Ja piłam i jadłam wszystko, oczywiście bez przesady, ale nie było dla mnie zakazanego produktu.Ludzie...Nie dajmy się zwariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda*.
Pytam ,bo tak do końca nie jestem pewna czy można ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Oczywiście, że tak. Nawet wcześniakom podaje się kofeinę, żeby zminimalizować ryzyko śmierci łóżeczkowej. Nie wiem dlaczego kobiety się tak boją tej kawy i piją jakąś inke :D Dziecku od jednej czy dwóch kaw dziennie nic się nie stanie, a jeżeli przerwa między jej wypiciem a karmieniem będzie 2/3 godzinna to w mleku tej kofeiny praktycznie nie będzie. Znam osoby które potrafiły pić 3/4 mocne kawy dziennie karmiąc piersią a dzieci spały jak zabite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ja pije zbożową, ma to jednak znaczenie w mojej ocenia kawa to jednak używka. Unikam też silnych leków, do antykoncepcji używam Cyclotest MyWay komputera cyklu- właśnie ze względu na bezpieczeństwo dla dziecka. Lepiej poczytać o diecie dla ciężarnych i trzymać się wytycznych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×