Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rgawreherh

Ktoś tu robił licówki ??

Polecane posty

Gość rgawreherh
no własnie szukam ale jak tylko zaczne czytac pozytywne opnie to wydaje mi się że to sam dentysta piszę ;/ tym bardziej że jak przeczytam jakąś negatywna tu już automatycznie szukam innego. Kurcze nikt osobiście nie jest w stanie polecić mi jakiegos dobrego stomatologa protetyka. A możesz podać nazwisko tego stomatologa u którego byłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj łoj da na
bardziej by go obrzydzało gdybym miała zgnilizne w ustach :-) zresztą on sam ma kilka wprawianych he he dobraliśmy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
dfdfdfdfdfd no wiesz każdemu zęby się inaczej psują, znam faceta który zeby myje raz na rok!!! I nie ma ani jednego zepsutego, ja myłam systematycznie a zęby zespuły mi sie w sposób błyskawiczny do tego doszedł lęk przed dentystami i jest jak jest. łoj łoj da na tak się jeszcze zastanawiam nad Twoim partnerem jak on na to reaguje ? Zwraca na to uwagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
już odpowiedziałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj łoj da na
do dentysty chodziłam w podstawówce do szkolnej dentystki była wielka gruba i śmierdziały jej łapska papierosami darła się na mnie zresztą na wszystkie dzieci się darła i z tego mam uraz ale teraz się wzięłam za to zaleczyłam 3 zęby tamte wyrwałam wstawiłam i jestem heppy http://www.sawdent.pl/kontakt.htm to jest link do mojego dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdfd
to twoj chlopak tez nosi protezke? ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj łoj da na
ma 37 lat i też ma małą protezke tyle że 4 punktową, masę ludzi ma protezki ale wstydzą się przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdfd
hm to pewnie macie zeby jak gwiazda filmowa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj łoj da na
zęby mamy ładne i wyglądają bardzo naturalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
czyli za te osiem zębów zapłaciłaś 3 tysiące tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdfd
zazdroszczę... ja mam jeszcze wszystkie swoje choc tez szybko sie psują i nie sa zbyt biale :( nie cche ich wybielac bo to jeszcze pogorszy sprawę bo mam slabe zeby, ale dobrze ze chociaz swoje, tak sie pocieszam. sporo juz bylo leczonych kanalowo. a u ciebie nic sie juz nie dalo leczyc tych zebow kanalowo i porobic koronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj łoj da na
pisałam wyżej 3 tys to pełen koszt -wyciski -wizyty -narkoza -usuwanie zębów -protezka a ile masz zębów do usunięcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj łoj da na
nie dało się, dlatego że te zęby były bardzo zniszczone i to strasznie bardzo krwawiły i robiły się stany zapalne i torbiele.....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdfd
aha :( no ale moze keidys uzbierasz na implanty? odkladaj kase, moze za 10 lat wstawiasz sobie trzecie zeby :) moze beda tansze wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
ja powinnam wyrwać trzy zeby pod rząd ale obok nich jęst jeden leczony kanałowo który jest w opłakanym stanie także w najgorszym wypadku będzie tego czwórka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj łoj da na
he he też tak myślę,póki co zadowalam się tym co mam nie cierpię tego czyścić i wyjmować ale jak już włożę spowrotem to zapominam o tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj łoj da na
a to w takim razie u Ciebie nadawał by się most protetyczny ? To też sztuczne zęby tyle że na stałe mocowane w ustach < nie wyciągany >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
no tak ale jak wyrwe cztery zeby to podobno za duża przerwa by się utwrzyła do umocowania czterech sztucznych zębów na dwóch zaczepach i do czegoś takiego powinien być jeszcze jeden ząb w środku żeby to się utrzymało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj łoj da na
hmmmmm jest na to sposób tak zwane podparcie szklane tz taki ala sztuczny korzeń "filar zęba" ale to jest kosztowne zbytnio :-( a te zęby trzeba wyrwać koniecznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
jak na razie byłam u jednego stomatologa i on twierdził że nie ma co ratować tylko wydzierać. Pierwszy raz słyszę o tym szklanym podparciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj łoj da na
a robiłaś rtg ząbków ? tz panoramiczne zdjęcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
tak miałam robione i i stomatolog stwierdził że pod dwa zeby mimo kanałowego leczenia może podejśc ropa więc lepiej nie ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj łoj da na
no tak więc lepiej nie bawić sie w to nie przejmuj się protezki teraz są fajne i lekkie i nikt nie pozna że ją masz i dostaniesz ją zaraz po wyrwaniu ale tylko wtedy jak wyrwiesz wszystkie na raz zeby które musisz wyrwac dasz rade ? tz czy nie boisz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
wyrwania się nie boję choć kiedyś już jednego wyrywałam i dostałam krwotoku, szyli mi dziąsło i nie wspominam tego dobrze no ale coś za coś. Cena mnie tylko przeraża bo jak pytałam stomatologa o tą protezę to powiedziała że zamkniemy sie w kwocie 4 tysięcy :/ ja mam na razie odłożone 2, 500 więc nie wiem czy szukac tańszego czy zbierac na tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj łoj da na
o rany 4 tys ???????? a cóż to za proteza ? zatrzaskowa chyba albo szkieletówka weź poszukaj tańszego dentyste ja zanim trafiłam do swojego dentysty to obdzwoniłam pół polski i ceny były bardzo wysokie w jednej klinice mi powiedzieli że usunięcie ósemki to koszt 1 tysiąca !!!!!!! zęba od 100 zł korzenia od 150 proteza ? najtańsza 1200 zł ....... szok więc warto żebyś poszukała tanszych uslug napewno znajdziesz a no i zrób wczesniej badanie na krzepliwośc skoro miałs krwotok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
no wlasnie robiłam badanie na krzepliwość wyniki wyszły złe ale nie wiem jak to leczyć. A z tą cena to z tego co sie pytałam ceny wahają się od 3.00 do 4.000 tysięcy jak słyszałam o tańszych to bałam się że będą pewnie jakieś dziadowskie, tym bardziej że nie znam żadnego dobrego stomatologa z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
*3.000 tysięcy oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yamakaa
ja mam protezę na 5 zębach i cena całej to dokładnie 4,300 zł nie szukałam innych poszłam do pierwszego lepszego. Czasami warto przepłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj łoj da na
podobno witamina k jest pomocna przy złej krzepliwości... moja proteza kosztowała 1300 zł reszta kasy to wyrywanie itd to jest lekka akrylowa protezka wpierw myślałam że zrobią mi jakieś dziadostwo brzydkie ciężkie i obrzydliwe a tu widzę że jest leciutka nie zakrywa prawie wcale podniebienia i są dostawione śliczne i równiutkie ząbki :-) myślę że ta kasa którą już masz powinna Ci wystarczyć na ładnie wykonaną protezę a wyrwać możesz na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj łoj da na
yamakaa a jaką masz tą protezę ? zatrzaskową? elastyczną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×