Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rgawreherh

Ktoś tu robił licówki ??

Polecane posty

Gość rgawreherh
kurcze to faktycznie mało zapłaciłaś za tą protezę ja o takiej cenie jeszcze ni słyszałam ale może mój przypadek jest trudniejszy. Z tą witaminą K to musze spróbować. Kurcze tylko ten zaufany dentysta :((( jak go znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laureczka eczka
a co powiecie o mnie, w wieku 17 lat miałam wypadek samochody nie mam 8 górnych zebów wszystko zastąpiła mi proteza, już się do niej przyzwyczaiłam, choć cały czas zbieram na implanty, myślę że w 2020 roku uzbieram ;) w każdym razie jestem w związku do dwóch lat i mój facet o tym nie wie i nawet tego nie zauważył. W sumie to czuje jakby miała przed nim jakąs tajemnicę ale i tak mu nie powiem bo boje się że zacznie inaczej na mnie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes obludna bardzo
powinnas powiedziec o tym chlopakowi, a jak ty bys sie czula jakby twoj chlopak ukrywal przed toba ze jest bezzebny? nie rozumiem takich falszywych bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon32
Tak ja robiłem w świetnym gabinecie Mak-Laser w Łodzi na Ossowskiego 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza klinika w Warszawie jest braci Wójcik http://www.wojcikclinic.pl/ Mają i świetny sprzęt i profesjonalne podejście do klientów. Poza tym są po prostu dobrzy w tym co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ceny licówek pytaj wyłącznie w gabinetach stomatologicznych to da Ci rzetelny obraz cen. Osobiście polecam skorzystanie z oferty od www.rojekdental.pl, z której ja również na dniach będę korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareczek43
No ja robiłem :) Co potrzeba? :) Wiesz, zrobienie licówki to jest pewien wydatek, ale zapewniam, że warto. Ja robiłem je w Szczecinie, konkrety tutaj: http://www.stomatologia.szczecin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha223
Jeśli ktoś szuka dobrych specjalistów od licówek, polecam wybrać się tutaj - licowki-porcelanowe.pl . Na pewno będziecie zadowoleni z wizyty u nich. Cieszą się pozytywnymi opiniami w sieci i ludzie sobie ich chwalą. Coś to musi oznaczać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Licówki to fajny temat :) Szczególnie że teraz nie trzeba piłować zębów - są nowoczesne rozwiązania. Jak ktoś jest ze szczecina polecam gabinet SNP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynawielka
Potwierdzam, tam na podzamczu są super specjaliści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Krakowa. Za licowke placilam 1200 zl . Ale wiem ze mozna tez korony. Sa tansze. Licowki tez nie zawsze da sie zalozyc. Poczytaj w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaW
Licówki na prawdę dają super efekt! Jak usłyszałam w gabinecie Villa Dentica w Krakowie, pomyślałam sobie, że to chyba jakiś żart, żeby dawać tyle pieniędzy, aby moje zęby były białe. Pani stomatolog jednak użyła takich argumentów, że postanowiłam spróbować. Efekt jest 1000 razy lepszy niż po standardowym wybielaniu! No... i na pewno utrzymuje się dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brałam pod uwagę bonding z uwagi na koszta ale obejrzałam sobie zdjęcia realne i moim zdaniem nie daje naturalnych efektów. A sama chciałam zęby równe ale jednoczesnie z efektem naturalności. Tak aby wygladało, ze są to moje naturalne białe oraz równe zęby bez diastemy ( nie chciałam zakładac sobie aparatu bo diastemę miałam niewielką).

Licówki zakładałam sobie w gabinecie w Krakowie, jeśli byście się zastanawiali nad ich założeniem moge ich polecić https://studiose.med.pl/licowki-porcelanowe/ Efekt bardzo dobry jak równiez nie kosztowało mnie to tak dużo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam dwa lata temu, wtedy jeszcze koszt jednej licówki porcelanowej to 1500zl.
Teraz chyba 2000zl aczkolwiek musiałabys sama się zorientować bo ceny bywają rózne w zależności od tego z jakiego materiału jest wykonana licówka.
Generalnie była to mija najlepsza decyzja w życiu
Moje zęby były małe i żółte ( taka kość) a nie chciałam ich katować wybielaniem bo strasznie mnie to bolało jeszcze miałam jedynkę górna leczoną kanałowo wiec moje żeby były okropne Teraz chodzę i wiecznie się szczerze
A zakładałam tutaj w Gdańsku https://www.klinikastomatologiczna.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×