Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruszynka37

moja siostra jest w ciąży i ma problem z cukrem

Polecane posty

Jest w siódmym miesiącu ciąży i już drugi raz w krótkim czasie trafiła do szpitala z powodu ciągłego wachania poziomu cukru.Nie jada nic co zawiera cukier. Bardzo się o nią martwię,bo nie wim czy to może mieć zły wpływ na jej dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju o rany
skoro jest pod opieka lekarzy to czemu nie zadasz tego pytania wlaśnie odpowiedniej osobie tylko glupio sie pytasz na forum? Gówno nas obchodzi twoja siostra i jej dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po
Ja będąc w ciązy miałam wszytskie choróbstwa czyli cukrzyce, cholestaze i niedokrwistosc i w dodatku mały był głowką w górę ułozony. Własnie problemy zeczyły sie u mnie w 7 miesiacu. Lezałam i byłam non stop na nospie urodziłąm przez cesarke po za małymi problemami nie zapeszajac wszytsko jest ok. Mały ma juz 2,6 miesiecy i lata wariuje jak szalony :) Będzie dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką nadzieję,że bedzie wszystko w porządku. Moja siosta nie mogła bardzo długo zajsć w ciąże a kiedy to w końcu się udało to cała rodzina o nia się troszczy aby bespiecznie donosiła dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest pod opieką lekarzy ale oni nie mogą mojej siostrze wyregulować tego cukru,rano ma normalny poziom a po południu ma bardzo wysoki i nie wiedzą dlaczego tak sie dzieje i jak będzie tak przez trzy dni to przewiozą ją doo innego szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to my raczej ci w tym nie pomożemy bo też nie obniżymy jej tego cukru, ale życzę żeby było jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaudh
Strasznie się musiałaś tym pochwalić, co? Co daje ci pochwalenie się, że twoja siostra ma problem? Dowartościowałaś się? Cieszysz się najwyyraźniej z tego, że jest chora, jakoś to sprawia, ze czujesz się ważniejsza? Opowiedziałaś juz o tym wszystkim znajomym i teraz bierzesz się za nieznajomych? Zawsze się zastanawiam, co mają na celu osoby piszące takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem że wy nie obniżycie jej cukru,musiałam moje zmartwienie wyrzucić z siebie bo jest mi bardzo ciężko z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO " iaudh " POCHWALIĆ SIĘ ty internauto najwyrażniej sam ze soba masz problem. Na to wygląda że jestes egoistą,samolubem i nartystyczny sskoro krytykujesz innych że dzielą się swoimi problemami,bo ja nie widzę w tym nic złego. I LEPIEJ BĘDZIE JAK NIE BĘDZIESZ ZAJMOWAŁ CZASU INNYM SWOIMI BZDETAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×