Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem trochę ciekawa

Pamiętniki z wakacji

Polecane posty

Gość jestem trochę ciekawa

Zaczną się od najbliższej soboty i będą emitowane w weekendy na Polsacie o 17:45 o ludziach, którzy przeżyli różne przygody na zagranicznych wakacjach. Podobnie jak w "Trudnych Sprawach" i "Dlaczego ja?" historie bohaterów będą oparte na faktach, . Nie mogę się doczekać pierwszego odcinka. Zastanawiam się, kogo pokażą od złej strony-Polaków, czy tamtejszych ludzi. A Wy jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to tak
Znając Polaków, to przedstawią, że ludzie za granicą są podli, a Polacy tacy biedni, nieszczęśliwi i wykorzystani przez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem trochę ciekawa
Po obejrzeniu pierwszego odcinka, wstyd mi za Polaków wypoczywających w Hiszpanii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet robił wstyd żonie i dzieciom, bardzo drobiazgowy, czepiał się o wszystko, kontrolował, narzekał , krzyczał na ludzi, najlepiej byłoby,żeby został w Polsce trzy dziewczyny chciały dobrze bawić, a jedna z marzy o księciu, ciekawe czy Sebastian zostanie jej chłopakiem, jakaś zazdrosna panienka już coś nagadała o nim jaki jest, czy to prawda, okaże się w następnym odcinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Lilianaki22
Wydaje mi się, ze ta jedna dziewczyna co juz grala w kilku odcinkach "trudnych spraw" specjalnie mowi głupoty na temat sebastiana bo jest zazdrosna, ze taka cicha Madzia znalazła adoratora a one nie. co najwyzej na jedną noc. Pewnie sie okaze, ze bedą parą i w Polsce tez bedą sie dalej spotykac. a odnosnie drugiej sprawy to moze cała rodzina sie odwróci od tego chorego psychicznie ojca i nabierze ogłady na swoje zachowanie. jezu ja bym z takim ojcem nigdzie nie wyjechała. chyba wiedzieli wczesniej jaki jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem trochę ciekawa
Ten facet tak mnie wkurzył, że miałam ochotę mu przyłożyć, ale rozbiłabym telewizor. Uważał, że Bałtyk jest lepszy od Morza Śródziemnego, ciołek jeden. Z 3 dziewczyn wkurza mnie ta blondyna. Typowa, głupia, przeciętna panienka, której jedynym celem w życiu jest puszczanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem trochę ciekawa
Śmiać mi się chciało z sytuacji ze spóźnionym autobusem. Hiszpański kierowca kulturalnie wyszedł, mówił po hiszpańsku, a ten polski ciołek się czepiał, że polskiego nie zna. Chociaż z drugiej strony ten Polaczek był żałosny. A 3 dziewczyny zachowywały się jak niecywilizowane wieśniary w wielkim mieście. Wygląda na to, że Costa Brava(z hiszp. Dzikie Wybrzeże) zostało nazwane w ten sposób na cześć polskich turystów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozaikkakakak
Śliczniotka ale kazdy to wie kto to ogląda, a kto nie ogląda to i tak nie bedize wiedział o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenujący gbur, awanturnik
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem trochę ciekawa
Podoba mi się, ze akcja nie kończy się w 1odcinek. A w ogóle co za ciołków zatrudnili, którzy na LLoret de Mar mówią Loret. Prawidłowa wymowa to Joret de Mar. Znam hiszpański i wiem, że LL wymawia się jak J. Nawet nie umieją poprawnie wymówić prostej nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka Wrocław
dziewczyno mialam nic nie pisac, ale jednak to zrobie bo skoro ty chcialas tak zablysnac wiedza a nieudało ci sie to to ja tez dorzuce swoje 2 grosze. Mieszkalam póltorej roku w Lloret de Mar i tak sie własnie mowi. Nie istnieje zadne Joret :) śmiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyrafinda
polaczkowatość w 100%/. ja kibicuję tej 18-latce by nie piuszczała się w tej Hiszpanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem trochę ciekawa
Nie PÓŁTOREJ, tylko PÓŁTORA roku. Półtorej używamy do rodzaju żeńskiego, a rok jest rodzajem męskim. Jeżeli LLoret de Mar to to katalońska nazwa, to faktycznie dobrze wymawiają. W hiszpańskiej wersji jest Joret i tym się zasugerowałam. Co uważasz za śmiechu warte? Wracając do tematu. Znajoma rodziny, Grażyna o ile dobrze pamiętam, to fajna babka. Taka zabawowa. Po kłótni z polskim gburem zaczęła się bawić z młodymi chłopakami przy muzyce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buc, stary piernik
ruszył ten tłusty tyłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszne było jak do basenu skoczyła dziewczyna:), jak zwykle rodzina robi wstyd córce , która jest z Diegiem, zachowują się prostacko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z poprzednimi?
bo włączyłam pod sam koniec i i nie wiem, co się stało z ludźmi z 2poprzednim odcinków, czyli gbura z rodziną i 3dziewczynami, a tu już widzę innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiózł nad morze
przeprosiny pytał się czy jest palantem? może przystopował jak żona zagroziła rozwodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejoejo
nie uważacie że ten serial jest wyjątkowo durny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurwa, wlasnie ogladalam powtorke. Haha, to jest 324234693493973 razy glupsze niz trudne sprawy i dlaczego ja razem wziete. Ale padłam jak ten typ nasrał do bidetu. Myslalam, że yebne. Poza tym jednym zdarzeniem żałosne w chooy. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojć, znowu zapomniałam
kto nasrał? bo wczoraj oglądałam końcówkę, a dzisiaj znowu zapomniałam włączyć. gdyby to nie było w weekendy, to bym pamiętała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejoejo
No koleś zamiast do kibla nasrał do bidetu i zamiast to posprzątać sam to zawołała całą rodzinę i wszyscy stali nad jego kupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojć, znowu zapomniałam
Ale który? Ten co przynosi wstyd córce? Można gdzieś zobaczyć ten odcinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejoejo
no ten ojciec oczywiście :D gdzieś można na pewno obejrzeć, może na facebooku to wrzucili bo to był chyba "najlepszy" hit tego odcinka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojć, znowu zapomniałam
Mam nadzieję, że wszystkie odcinki będą takie fajne i ich nie przegapię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejoejo
zajebista jest ta siostra Monika :D jak tańczyła na basenie trzymając się za krocze :D no miszczu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna chlała piwo
rano, w tańcu tłusty brzuch latał wszystkimi bebechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×