Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamtarara :)

Wysokie obcasy. Stosunek pań i panów.

Polecane posty

Gość Tamtarara :)

Co sądzicie o wysokich obcasach? Jaki macie do nich stosunek? Czo obcasy kręcą mężczyzn? Kobiety, nosicie na co dzień czy od święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosownie do okazji. Jak idę na bazarek gdzie jest piach i pył to oczywiście, że nie. Jak idę z psem na spacer też nie. Ale jak idziemy spędzić niedzielę w galerii :classic_cool: czy w odwiedziny do kogoś to praktycznie zawsze obcasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamtarara :)
Ja nosze na co dzień. Jestem niską kobietą, tak się nauczyłam i teraz cięzko mi zrezygnować z tego typu obuwia. Boje si e, że to się na mnie odbije w przyszłości. W płaskich butach czuje się i wyglądam strasznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heels
Ja mam 170 a i tak moste obcasy. Mam bzika ma ich punkcie. Zakładałam kiedyś na codzień ale jak mam za dużo stresu to uczę się chodzić na płaskich ;) Uwielbiam wysokie obcasy zakładać do łóżka i każda nowa para za nim wyjdzie na ulice jest wypróbowana w łóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najmniej, tylko wyjatkowo. Dawno, dawno temu widzialam stopy mojej ciotki z haluksami i palcami zdeformowanymi od ciaglego chodzenia w butach na obcasie. Ten widok sprawil, że mialam uraz na lata do tego typu butow ;P No chyba, że mi jakis niski facet podpadnie, wtedy lubie na niego spojrzec z wysokosci 185 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×