Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AlTańka

Psycholog, terapueta dziecięcy Kielce

Polecane posty

Gość AlTańka

Witam, mam pytanie - szukam prywatnego gabinetu psychologii dziecięcej albo psychoterapii w Kielcach - dla 6 -latka. ważne jest dla mnie, aby nie korzystać z Zespołu PP na 1000-lecia, z różnych względów. Pozdrawiam serdecznie i liczę na pomoc. Tańka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala Tańka
Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcxcx
i ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwulatki__
w kielcach na ul.niskiej jest taki ośrodek w którym pracuje dr agnieszka mazur, byłam u niej kilka razy z dzieckiem i widzę u niej dużo dzieci - osobiście bardzo polubiłam tę Panią, widzę zawsze u niej dzieci, przede mną i po mnie. Możesz iśc do niej i prywatnie i w ramach NFZ ja byłam i tak i tak :) zależy oczywiście z jakim problemem idziesz, ona ma kilka specjalizacji, poczytaj w necie, może Ci podpasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Tańka
Dziękuję za pomoc. Znalazłam numer telefonu. Właśnie nie wiem, czy problem faktycznie jest - oprócz nadwrażliwości mojego dziecka. Ale ponieważ nie jestem pewna, czy wszystko jest ok w przedszkolu, a poradnia na 1000 lecia ściśle z przedszkolem współpracuje, więc zależy mi na kimś nie związanym i sprawdzonym - nie chciałbym eksperymentować. Pozdrawiam. Tańka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary temat ale chcialam was ostrzec przed Agnieszka mazur bardzo proszę o przeczytanie. Poczytajcie sobie opinie w necie. Jestem matka i chodzilam do niej z moim dzieckiem. Wiem że każdemu inny odpowiada ale to co się tam dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Ta pani głównie atakuje jest bardzo agresywna w stosunku do mojego dziecka to jest nieporozumienie że jest psychologiem dzieciecym. Mało tego pracuje z doktor Iza i ta doktor też działa na podobnych zasadach jest złośliwa i śmieje się co drugie słowo bez powodu. Zmieniłam specjalistów i jestem zadowolona jak obecna psycholog usłyszała o ich praktykach to złapała się za głowę. Specjaliści z samozwancy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaUzyk
Ja ze swoim synkiem chodziłam do pani Moniki Halat!Bardzo sympatyczna i na prawdę godna polecenia psychoterapeutka!Ma super podejście do dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram też polecali nam P. Monikę i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli potrzebujecie bardzo dobrego psychiatry, psychologa możecie skorzystać z video konsultacji na platformie psychomedic.online - wystarczy wpisać adres w wyszukiwarkę i wyskoczą kalendarze specjalistów. Recepta może być przesłana pocztą lub elektronicznie, zwolnienie L4 również elektroniczne.
Doświadczeni specjaliści z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×