Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zawiedziona bardzo

Wlasnie wróciłam z miasta..

Polecane posty

Gość Zawiedziona bardzo

Bylam w paru klubach i jestem rozczarowana po raz kolejny. Gdzie się podziali przystojni i kulturalni mężczyźni? Wszędzie stado napalonych idiotów, którym jedno w glowie i podczas tańca sięgają wszędzie gdzie się da. Praktycznie nikogo wartego uwagi.. Eh musze odwiedzić inne kluby. Wy też czesto wracacie z imprez zawiedzieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapewne
czy próbowałaś już poszukać w teatrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mam....
w klubie pelno lasek, 'odstawione', cycki prawie na wierzchu, kokietuja cala czas, kreca tyleczkami, itp. a jak przychodzi co do czego to takie grzeczne i niedotykalskie. i czlowiek przychodzi do domu zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mam....
w klubie pelno lasek, 'odstawione', cycki prawie na wierzchu, kokietuja cala czas, kreca tyleczkami, itp. a jak przychodzi co do czego to takie grzeczne i niedotykalskie. i czlowiek przychodzi do domu zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simian raticus
Dyskoteka i bary to są miejsca do ruchańska i alkoholizowania się przecież!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będę chciał spotkać wartościowa laskę to napewno nie bede jej szukał w klubie 0 2 w nocy. Więc z zalożenia w klubach sa same puszczalskie wycieruchy i tak tez sie je traktuje. A tym, że jakiejś sie nie podoba lapanie za cyca albo tyłek, nie zrazam sie w ogóle bo i tak 70% przyszła tylko po to żeby sie wykurwić w kiblu, aucie albo w hotelu i rano wrócic do domu zeby sie zdązyc spakować na wykłady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel bez Bó Ló
Ja wróciłem o 23 wielce óradowany. Jeszcze polizałem końcówkę czerwonego i spałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiedziona bardzo
Nie szukam tam męża tylko kogos z kim ewentualnie mozna spedzic miło wieczór przy drinku i na parkiecie. I nie mam zamiaru byc przy tym wszędzie obmacana. I kiedys to bylo realne, ale od pewnego czasu cos ciezko o kogos normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak myslisz dlaczego?
gdyby lask inei dawaly sie obmacywac, to faceci by nie probowali tak natarczywie do kazdej z lapami od razu leciec przykra prawda, ale kobiety same sa sobie winne i tu niestety panuje odpowiedzialnosc zbiorowa, bo facet przyzwyczajony do puszczalskich lasek w dyskotece bedzie robil to na co mu sie pozwala, po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×