Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAAgreszka

HOME BROKER stanowisko opiekun klienta

Polecane posty

Gość AAAgreszka

Czy ktoś pracował w tej firmie w oddziałach w Warszawie lub w Siedlcach na w/w stanowisku???? We wtorek mam rozmowę i chciałabym wiedziec co pytają, a także kwestie zarobków, atmosfery w pracy itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla pracownica
"Czy ktoś pracował w tej firmie w oddziałach w Warszawie lub w Siedlcach na w/w stanowisku???? We wtorek mam rozmowę i chciałabym wiedziec co pytają, a także kwestie zarobków, atmosfery w pracy itp itd" Atmosfera jest zależna w jakiej grupie i pod jakim kierownictwem sie znajdziesz, uwierz mi, kazda grupa to inna "rodzina", kazdy kierownik a raczej "supervizor" inaczej ustala reguły pracy. Są grupy w ktorych rotacja jest bardzo duza nie ze wzgledu na osoby pracujace a na to jak supervizor motywuje... albo demotywuje ;) Zarobki sa dobre jezeli sie starasz, wtedy masz i kase i satysfakcje, jak nie wyrabiasz premii, chocby I progu, ( a jest ich 4) to lecisz na bruk :) niby 1 prog to ma byc dla ciebie premia w formie kasy, ale jak jej nie zrobisz, to kierownictwo robi "papa" bo przez ciebie tez nie ma premii. a dla ludzi o slabej psychice i wrodzonym lenistwu 1 prog to marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azealia
do mnie dzwonili kiedyś. stanowisko doradca ds. nieruchomości. u mnie w Szczecinie chyba jest b. duża rotacja bo wiecznie są ogłoszenia. mówili Ci o że trzeba założyć własną działalność? U mnie tylko na takiej zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotacja ogromna
i jest już temat o tej firmie... raczej wszyscy po niej jądą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×