Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lady.nierozważna

moja przygoda

Polecane posty

Gość lady.nierozważna

Mam za sobą masę różnych diet. Zaczęło się z 4 lata temu. Zawsze byłam gruba od urodzenia u mnie w rodzinie prawie wszyscy przy kości oprócz taty. 4 lata temu zakochałam się waga zaczęła jakoś spadać bo jadłam mniej, wieczorami nie jadłam bo randkowałam i jakoś tak się stało , że schudłam najpierw z 70kg do 62kg , jak zobaczyłam ze chudne to zaczęłam jeść jeszcze mnie i jeszcze mniej. Doszło do tego że ostatni posiłek potrafiłam zjesc o 14 i potem juz nic waga spadła najniżej do 52kg wtedy byłam chudziutka podobało mi się to , ale ile można żyć jedząc tak mało i bojąc się jeść. Aż wreszcie zaczęłu się napady obżarstwa i wymioty , potem już nie mogłam wymiotować byłam zmęczona i tyłam i tyłam. W 3 m-ce przytyłam chyba do 74kg. Zaczęłam znowu odchudzanie z meridią do tego ćwiczenia schudłam do 62kg. Potem jeszcze do 59kg , potem chwilowo byla dieta dukana nie przeprowadzona do konca , dieta south beach nie do końca bo słabo się czułam na tych dietach i dziś znowu waga waha się między 61kg a 63kg. Masakra Od dziś zaczynam odżywiac się zdrowo i zapisałam sie na siłownie. Start 170cm wzrostu aktualna waga 62,7kg - cel pierwszy do świąt 59kg , cel drugi 55kg już nie określam ile czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×