Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robiiii

Produkcja sałatek

Polecane posty

Gość Robiiii

Witam, zamierzam otworzyć produkcję sałatek warzywnych. Z produkcją nie ma problemu, mam lokal spełniający wszystkie wymagania sanepidu, posiadam też sprzęt. Wszystko to nabyłem przypadkiem po bardzo niskich kosztach. Jedynym problemem jest to, gdzie sałatki sprzedawać po wyprodukowaniu? Gdzie i jak szukać odbiorców? Hurtownie spożywcze? Sieci handlowe? Czy jest szansa do nich "wejść", jak to się odbywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikson:-)
Sulejukowa robiła pierogi a Sulejuk rozwoził rowerem :) A poważnie, to ja proponował bym się najpierw rozejrzeć za rynkiem zanim zaczniesz mieszać ten groszek :). I najlepiej zacząć od hurtowni choć ich już coraz mniej :( . Aha, jeszcze możesz zorientować się na giełdach hurtowych ! .Jak duża ta twoja mieszalnia, tzn. jaki ma przerób, bo jeśli to manufakturka , to sieciach marketów raczej zapomnij .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja ......
może przejedź się po dużych marketach typu Biedronka, Kaufland, Tesco....szkoły gdzie wydawane są obiady ...w małych spożywczych sklepach też można kupić różnego rodzaju sałatki najpierw rozeznaj rynek a później weź się za produkcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robiii
Zaczynam od niskiego pułapu, nie mając odbiorców nie mogę wyprodukować dużo. Na początu myślę około 500 kg dziennie, nawet mniej. Zresztą żeby znaleźć odbiorcę, muszę mieć produkt. Zamierzam od razu postawić na personel typu przedstawiciel handlowy, lecz zanim to zrobię, chciałem znać po prostu rynki zbytu. Sieci handlowe - jasne, za mały jestem. Szkoły, restauracje to dobry pomysł. Chciałem dowiedzieć się głównie jak to jest z hurtowniami, czy przyjmą ode mnie produkt od "tak" czy muszę spełniać jakieś wymagania. Oczywiście najwyższa jakość i konurencyjna cena :) Do tego zamierzam przyjmować zwroty, czyli jeśli coś się nie sprzeda, odbieram od odbiorcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
O szkołach, stołówkach, itp. zapomnij !!! Przetargi !!!!!!!!!!! a tam ? Ranczo Wilkowyje :D No chyba, że masz wujka w PO, to wtedy, inna gadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe sklepiki w pobliżu biur i szkół, sama czasami sięgam po takie sałatki, a w niewielu sklepach mozna je dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiacrazy
Witam! Pytanie do Robiiii!! Czy możesz mi podpowiedzieć jakie warunki musiałaś spełnić by otworzyć taką działalność??chodzi mi o sanepid i przystosowanie lokalu. Ja też myślę o takiej działalności..jestem świetnym handlowcem i dość mam robienia kasy dla innych. Chciałabym zacząć małymi krokami...wykorzystując swój potencjał handlowy..tym bardziej ,ze zmusza mnie do tego sytuacja życiowa.. Proszę podpowiedz mi.. A poza tym z jakiego jesteś rejonu? Może będziemy mogły nawiązać jakąś współpracę..chętnie pomogę wprowadzić Ci na mój lokalny rynek Twoje produkty o ile sama nie dam rady przeskoczyć otworzenia produkcji..Szukam dobrego produktu do dystrybucji A może połączymy siły?? Mam dużo pomysłów!! Odezwij się proszę na maila kasiacrezy@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×