Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość loryyy

mam dziewczynę a nadal kocham swoją byłą

Polecane posty

Gość loryyy

witam was w tym temacie prosze o pomoc jakąś bo sam już nie daje rady podobno wiele jest takich osób w polsce a więc rok temu poznałem fajną dziewczyne miała 16 lat ja 19 jeszcze wtedy . poznałem ją w klubie była bardzo piękna ja tylko spojrzałem i wiedziałem że będziemy razem jak to się mówi miłość od pierwszego wejrzenia :) było z nią świetnie mieszkała 90 kilometrów ode mnie spędziliśmy razem święta i każdy weekend jej rodzice też byli w stosunku do mnie mili itp... jej ojciec jest alkocholikiem tak samo jak mój bardzo się wstydziła o tym mówić ale gdy jej powiedziałem że mój też ma problemy z alkocholem to było inaczej bardzo się kochaliśmy te wypady na miasto do zamku :) nawet pod kościołem obiecała mi że już na zawsze razem ale się skończyło w dziwnym momencie bardzo mnie zdziwiły jej słowa że to koniec bo przed tym zwieżeniem uprawialiśmy sex i było nam bardzo miło ale gdy w ten sam dzień widziałem z fury że przytula się do swojego byłego chłopaka to się bardzo zawiodłem 2 tygodnie temu poznałem inną dziewczyne jesteśmy razem ale ja nie wiem co mam robić bo ja jej nie kocham kocham paulinę moją byłą kocham ją nawet za to co mi zrobiła co mam robić? mam dalej być z osobą którą nie daże uczuciem miłości? czy mam wrócić do pauliny ?która żałuje tego co zrobiła i chce żeby było dobrze czy można jeszcze takiej osobie zaufać? czy warto znowu zaczynać to samo ? proszę o pomoc bo już dłużej nie wytrzymam do tego ja mam problemy teraz z alkocholem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolka wesolka,,,
dobrze cie rozumiem, mam chlopaka a wciaz darze uczuciem bylego i nic na to nie moge poradzic, dlatego teraz kieruje sie rozumem w wyborze partnera a nie sercem, bo juz nie jestem w stanie nikogo pokochac skoro nadal kocham tamtego...zalosne, ale takie jest zycie, a ty autorze masz szanse powrocic do bylej?i czy ona to samo czuje do ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loryyy
mam szanse pisała że żałuje tego co zrobiła żę nie tęskni i zaprasza mnie na spotkanie ale nie wiem czy pujdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loryyy
znaczy się tęskni małe przejęzyczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×