Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna 1984

Warunki do otrzymania pracy

Polecane posty

Gość Joanna 1984

Witam ,ja już parę ładnych mięsięcy staram się o pracę w rossmanie,cv i list zaniosłam osobiście ,przy następnym podejściu wysłałam @ i nic ,jakie kryteria brane są pod uwagę ,przy zatrudnianiu? Porażką jest to ,że mam bardzo małe doświadczenie z kasą fiskalną,czy to stanowi tak duży problem ,przecież nikt nie rodzi się z tą umiejętnością? Zastanawia mnie czemu we Włocławku jest taka duża rotacja? ,Sredno co miesiąc wisi kartka? Czy ktoś może mi pomóc,doradzić? Jak każda kobieta uwielbiam kosmetyki,i mam o nich pojęcie ,prezencję też mam nie najgorszą i bbbbbbbardzo chciałabym pracować w tej właśnie drogerii . Pozdrawiam Aśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
No istotnie, bardzo ambitny szczyt marzeń :D A kasa jaka ?????, hohoho!!!!! Dlaczego ?, bo kierowniczka ma znajome, kumpele, kuzynki, etc. A jak już jej się wyczerpały ? , to prawdopodobieństwo jak w lotto ! A na wyborach wczoraj, byłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 1984
W dzisiejszych czasach ambicje czasami trzeba schować niestety do kieszeni ;-( A tak wogóle to co złego w tej pracy? Lubię kontakt z ludżmi jeszcze bardziej lubię kosmetyki ;-), z tego co słyszałam w rossmannie można się rozwijać ,szkolenia itp...Mam szczęście do gier ,więc może się uda ;-) A jak nie ,to się nie poddam.Na wyborach nie byłam ,bo nie mogłam ,poza tym wszystko jedno kto wygrał ,byle nie PIS,i tak nam się nie polepszy,pozdrawiam ,mam jeszcze jedno pytanko pracowałąś w rossmannie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holaaaaaaaaa
ezy w jakim miescie.. w warszawie w kazdym poszukuja, tylko wiesz ile tam sie zarabia??? ja pracowałm 3 mcy i mnie zwolnili po upłuwie umowy 1050- i niby premia:) raz miałm 89zł, hehheh zart daruj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×