Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość a-cha.

zielona góra- co sądzicie o tym mieście?

Polecane posty

Gość a-cha.

jw. zastanawiam się nad odwiedzeniem zg, co warto zobaczyć, i czy wogóle warto jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wiecznej depresji
ja też mam w planach zwiedzić ZG ale dopiero w wakacje, chce to połączyć z wypadem do niemieckich miast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kossiarz umysłów
kościół pod wezwaniem św lucyfera na ul.obsranej wspaniałe arcydzieło okresu renesansu z domieszka rokokoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-cha.
a do jakich miast? w pobliżu nie ma jakiegoś większego miasta niemieckiego, tylko Berlin w głąb i Drezno na południe, ale fajny pomysł, lubię jeździć do niemiec, ładnie mają wszystko odnowione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-cha.
Obsrane to ty masz w swojej głowce równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kossiarz umysłów
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionamonika
Max ile masz lat lubisz otyłe kobietki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wiecznej depresji
no właśnie Drezno :P i jeszcze jakieś tam pipidówy, uwielbiam klimat DDR :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-cha.
podbijam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadlen16
Bardzo fajne miasto,studiuje tam. Zielona Góra jest warta odwiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche zawiedziona
tez tam studiuje, jednak ten caly UZ to jeden wielki bajzel z administracja rodem z glebokiego PRLu i ogolnie troche jestem zawiedziona bo wczesniej duzo dobrego slyszalam o tym miescie (ze czyste, zadbane i mili ludzie) a ja jakos tak tego nie odczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALA MALA
Zielona Gora jest cudna, czysta, zadbana, pelno tu zieleni, fajni ludzie, super deptak, kamienice, no po prostu super!!!! A wokol pelno jezior, fajnych miejsc wypadowych, uwilbiam to miasto, mimo ze urodzilam sie w zupelnie innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PenlobeAnimru
Polecam mieszkania w Zielonej Górze budowane przez dewelopera Rajbud. Osiedle Źródlane jest bardzo przyjazne do życia szczególnie dla młodych rodzin. Blisko do przedszkoli i szkół a także sklepów. Zielona Góra cały czas się rozwija i staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem do życia no i jest stolicą polskiego kabaretu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to Zielona Góra jest optymalnym miastem. Ani to miasteczko, ani duże miasto. Rodzina z dziećmi może tutaj spokojnie i wygodnie żyć, a nawet trochę ludzi przyjeżdża do Zielonej Góry z myślą o studiach. Bezrobocie w porównaniu do poprzednich lat bardzo spadło. ajeśli ktoś szuka szczegółów, to na tym blogu https://praca-zielona-gora.pl/poznaj-miasto/ fajnie ktos opisuje nasze miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest pięknie jak wszystkie zachodnie miasta. Im dalej na wschód tym paskudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boxownik

Dla mnie miasto jest bardzo fajne i ciągle się rozwija. Powstają nowe miejsca pracy oraz ciągle budują się nowe mieszkania. Ja kupiłem ostatnio nowe deweloperskie mieszkanie od Rajbud Development. Fajne nowe mieszkanie w dobrej lokalizacji oraz dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sznurka

zgadzam się, coraz więcej się tutaj dzieje 🙂 coraz więcej fajnych miejsc się otwiera, jak chociażby niedawno w Focus Park pojawiła się fajna knajpka Charlie Food And Friends

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzula
Dnia 8.04.2019 o 22:34, Gość sznurka napisał:

zgadzam się, coraz więcej się tutaj dzieje 🙂 coraz więcej fajnych miejsc się otwiera, jak chociażby niedawno w Focus Park pojawiła się fajna knajpka Charlie Food And Friends

w sumie to nic dodać nic ująć. Sporo sie ostatnio u nas dzieje w mieście. Różne festiwale itp. Do tego jest park trampolin (bardz fajna sprawa). No i całkiem sporo knajpek i takich miejsc gdzie można zjeść fajne, niedrogie jedzenie (właśnie Charlie Food and Friends)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2019 o 23:58, Gość pyzula napisał:

w sumie to nic dodać nic ująć. Sporo sie ostatnio u nas dzieje w mieście. Różne festiwale itp. Do tego jest park trampolin (bardz fajna sprawa). No i całkiem sporo knajpek i takich miejsc gdzie można zjeść fajne, niedrogie jedzenie (właśnie Charlie Food and Friends)

no ja to mam nadzieję, że coraz więcej takich miejscówek jak Charlie Food And Friends to się pojawi. Wreszcie mamy u siebie knajpkę, gdzie jakość jedzenia jest wysoka a ceny nie są z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zielona Góra jest piękna. Żeby dobrze ją poznać i zwiedzić potrzeba wielu dni. Panuje tu niesamowity i niepowtarzalny klimat. Gdyby ktoś wybierał się do Zielonej Góry to polecam super apartamenty w samym centrum w dobrych cenach 🙂

Apartamenty Zielona Góra

😍

 

Edytowano przez malinarek70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×