Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość depresja tuz tuz

Nie mogę znalesc lepiej platnej pracy jestem załamana

Polecane posty

Gość depresja tuz tuz
maz pracuje ale u niego tez zarobki spadly i teraz razem mamy tyle ile kiedsy mielsimy osobno, nie wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja tuz tuz
teraz biadolenie nad tym dlaczego ta zrobilismy nie ma sensu sens jest w tym aby znalesc rozwiazanie w tej beznadziejnej sytuacji i to dmnie dobija bo zadnego nei widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
To teraz niech teściowa pomoże spłacić i to szybko, bo może być jeszcze gorzej gdy wszystko zdrożeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja tuz tuz
tesciowa umywa rece pozycza nam pieniadze ale do zwrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deefty
Nadal same niewiadome. Trudno Ci coś doradzić. Jeśli to w ogóle jest możliwe. Macie jakieś zaległości płatnicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
A dlaczego ten twój mąż nie znajdzie sobie pracy za większe pieniądze, albo może jakiejś dodatkowej, po godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbwz
dzieci sa na całe życie. nigdy nie wiesz co będzie za rok czy 5. musicie znaleźć dodatkową pracę.Ją dorabiam w TUPPERWARE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
No cóż, w takiej sytuacji jest coraz więcej osób, praktycznie nie widzę żadnej sensownej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja tuz tuz
maz tez szuka ale gdzie sie nie pyta to zarobki w podobnej sytuacji, Jesli chodzi o doswiadczenie to mam w pracy na kasie, obsłudze klienta i sprzedazy. Ale sprzedaz to jest cos w czym nie za dobrze sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja tuz tuz
podobnej kwocie miałam na mysli nie sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deefty
Co tu doradzić. Nie wiadomo jaki mają dochód, jakie koszty jakie zobowiązania/m-c. Nie wiadomo jakie kwalifikacje. Można tylko biadolić :( Depresja, chcesz to napisz na deefty@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja tuz tuz
lubie obrobke iflmow i obrobke video, mam zdolnosci manualne dobra dykcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja tuz tuz
maz ma doswiadczenie tylko w pracy magazyniera i zarabia jakies 1500-1700zł w chwili obecnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23829839
Ja tez właśnie mam załamkę. wynajmuje góre domu studentom i to b. tanio, mają wliczone ogrzewanie na gaz, net, śmieci, itp. Mieszkają teraz ostatni miesiąc i mają się wyprowadzic, poszłam dziś do nich bo jest 10, i nie zapłacili! A jak na dniach nie zpałace za gaz to mi wyłącza. Siedza tam i chichrają się, kłamią mi zywe oczy.... Juz od pewnego czasu bywały problemy, to ta jedna mi mówi, mimo że nie płaciła, że zapłaciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s smm
to moze od przyszlego roku podnies czynsz studentom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23829839
taki czynsz musi byc rynkowy, a ceny spadły niedawno o jedna czwarta... pytam sie o rachunek, czekałam na jeden kilka miesięcy niezapłacony taka byłam cierpliwa, a ona robi wielkie oczy i udaje głupia, że niby płaciła. kurwaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja tuz tuz
23829839 ile ci placa za wynajem i w jakiej miescjowosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
Większość z nas czeka marny los. Niestety klimat nie sprzyja by mieszkać bez dachu nad głową. Doczekaliśmy się cudnych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23829839
1000 zł z wliczonym ogrzewaniem na gaz, netem, i śmieciami. 65 metrów Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23829839
depresja tuz tuz- w sumie to kryzys kiedyś przejdzie, to odetchniecie. Grunt że oboje macie prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miastowy
Nie liczcie, że kryzys przejdzie tak szybko. Idą gorsze czasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego kobiecie? przy specjalizacji plec nie ma znaczenia - przejrzyj ogloszenia to aobaczysz kogo szukaja - spore zapoterzbowanie bylo jakis czas temu nap. na specjalistow od SAPa/ szukaja tez programistow C++/javy rusz i przejrzyj ogloseznia zamiast marudzic;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej to sie nie wysilac - nie spacjalizowac tylko narzekac "jestem kobieta i czy jest praca dla kobiety";))))))))) i zeby jeszcze dobrze-platna byla - ach lenie, lenie wyczuwam;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
Pewnie że lenie i przez takich gospodarka pada. Za mało tych przedsiębiorczych by te całą chmarę nierobów i leni utrzymac na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×