Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szparodos

zatrudnienie na 1/2 etatu

Polecane posty

Gość szparodos

Może mi ktoś powiedzieć jak jest z zatrudnieniem na 1/2 etatu, czy to wogóle się opłaca, a przede wszystkim czy będą się mi zbierały te lata pracy(czy coś tam) abym miał emaryture na starość?? bo dopiero mam 20 lat i nigdzie "na biało" nie p[racowałem Czekam na wasze newsy, plssska Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam praca poprzez Facebook
Witam! Wystarczy że zalogujesz się poprzez link: http://likesmanager.com/main/r/485/ Logowanie poprzez konto na Facebooku. Klikamy LUBIE TO i otrzymujemy za każde kliknięcie wynagrodzenie. Polecam Praca dodatkowa i przyjemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anio...łek
ja pracuje na pół etatu,zarabiam ok 900zł .2 lata pracy liczą sie jak rok ( do emerytury)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WilkSyty
Każdy przepracowany rok na pół etatu jest liczony do emerytury jako rok, po prostu odprowadzają Ci mniejszą składkę na emeryturę - czyli im dłużej pracujesz na pół etatu tym teoretycznie masz mniejszą szansę na wysoką emeryturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a,a,,a,a,akaolzz
dokladnie ze sie licza jako lata do emerytury tylko sa mniejsze pieniadze, problem jest tylko z zasilkiem dla bezrobotnych , bo sie nie nalezy chyba ze masz na pol etatu najnizsza krajowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×