Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaki19

Łóżeczko dla dziecka - trudny wybór, pomóżcie :)

Polecane posty

Hej forumowicze :) Mam pewien problem. Jestem na etapie kupowania łóżeczek dla dzieci. Córka ma 5 lat, a syn 7 lat. Nie mam na ten wydatek zbyt wielu pieniędzy, ale znalazłam w internecie ciekawy sklep, który sprzedaje łóżeczka dla dzieci w dość dobrej cenie. Widziałam, że oferują się też na allegro, ale podam lepiej odnośnik do sklepu: http://www.spokojnysen.biz/ . W sumie zdecydowałam się już na zakup, ale nie wiem, jaki wzór wybrać. Dla córki to pewnie będzie wróżka albo księżniczka, ale dla syna to nie wiem. W piłkę za bardzo nie gra, a jak mu pokazałam wzory, to nie mógł się zdecydować czy woli pociągi czy auta. A Wy jak myślicie? Który wzór jest najlepszy dla chłopaka, a który dla dziewczynki? Dzwoniłam już do tego sklepu nawet i pytałam, czy mają może też szuflady do tych łóżeczek, bo bez szuflad to takie łyse trochę i okazało się, że są, ale jeszcze nie zdążyli ich wystawić w sklepie i trzeba zamawiać indywidualnie. W sumie, taka szuflada też fajna sprawa, bo dzieciaki będą miały miejsce na swoje zabawki :) Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mambibib
Witam, najlepeiej pojechać do dobrego sklepu, który ma wystawke i poradzić się sprzedawcy, ewentualnie wybrany model poszukać taniej w sklepie internetowym ( ja tak zrobiłam ) Polecam sklep dzieciece-centrum.pl - kupiłam tak 50zł taniej z firmy klupś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mambibib
Witam, najlepeiej pojechać do dobrego sklepu, który ma wystawke i poradzić się sprzedawcy, ewentualnie wybrany model poszukać taniej w sklepie internetowym ( ja tak zrobiłam ) Polecam sklep dzieciece-centrum.pl - kupiłam tak 50zł taniej z firmy klupś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Ja bym stawiała na łóżko klasyczne, takie typowe może za jakiś czas znudzić się dziecku. Lepiej kupić jakąś pościel fajną, np w smerfy, auta, księżniczki itp. i będzie to fajniejszy pomysł. A wybór takich pościeli jest ogromny np w ToysRUs a są tez tam inne gadżety do pokoików dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×