Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bacha.

Co mogę przyrządzić ze szpinakiem ?

Polecane posty

Gość Bacha.

Mam opakowanie mrożonego szpinaku, co mogę z niego zrobić ? Proszę o przepis, coś lekkiego może jakiś makaron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podsmaz na patelni z dodatkiem śmietany i zółtego sera do tego makaron :) pyszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSMAŻ GO Z CEBULKĄ
dodaj sporo czosnku i fetę. Genialne jako farsz do pierogów, krokietów, nalesników lub do makaronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacha.
Z fetą robiłam kiedyś :-) kurcze ale akurat jej nie mam w lodówce . Meaaa śmietana kwaśna czy słodka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiagatelle ze szpinakiem pierogi ze szpinakiem z sosem grzybowym lub gorgonzola losos ze szpinakiem makaron tiagatelle ze szpinakiem i krewetkami spaghetti ze szpinakiem i sermi plesniowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciaaa
mozna tez cielecine ze szpinakiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o podręczniki Silvy
lasagne i kruchy placek szpinakowy , albo nadziewać nim bitki (szpinak poddusić z czosnkiem i śmietaną , można wbic jajko i szybko zamieszać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiłam kiedyś i było
naprawdę smaczne w duży plaster szynki wkłada się masę szpinakową przyprawioną oraz cząstkę jajka, składa się plaster na pół, panieruje i obsmaża. Pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iustka
risotto ze szpinakiem, ryż podsmazyć, po kilku minutach zalac bulionem, dodać rozmrozony szpinak, czosnek, gałka muszkatałowa Przed podaniem posypac startym serem i skropić sokiem z cytryny dip szpinakowy rozmrożony szpinak wymieszać z serkiem topionym -idealne do chipsów, z dodatkiem mleka robie z tego sos do kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamci-a-a
risotto ze szpinakiem jest PYCHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×