Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaskaderka.

________TRAN____

Polecane posty

Gość kaskaderka.

Witam Synek ma 2,5r jest po antybiotyku.Lekarka poradziła kupić tran. Zakupiłam MOLLERS i czytam że jest od 3r życia-dawka 5ml. Mam pytanie do mam dzieci z przedziału wiekowego 2-2,5r =jaką dawkę tranu dawałyście swoim dzieciom? Podaję 2,5ml ale obawiam się że jest to za mała jednak dawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ty masz tam nabazgrane. To z internetowej ulotki tego tranu "Zalecana dawka dzienna dla dzieci i dorosłych: 5 ml (1 mała łyżeczka); dla niemowląt od 6 tygodnia (w porozumieniu z lekarzem): 2,5 ml ze stopniowym zwiększaniem dawki do 5 ml do 6. miesiąca życia. Nie należy przekraczać zalecanych dawek."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz pewnie owocowy! ale jak na moje to różnicy nie robi. mój używa raz taki raz taki i nie było problemów z dawką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaderka.
Na ulotce mam tylko info dawkowania od 3r.życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaderka.
Tak owocowy.Na szczęście smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neutralny jest też dla niemowląt, owocowy od 3 roku zycia bo ten aromat ktory dodają moze uczulić mniejsze dzieci i głównie o to chodzi bo skład ten sam. Ja dawałam po pelnej łyżeczce 5 ml. Teraz mają VitaMarin w kapsułkach bo juz nie chcą pić syropu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaderka.
Pierwszy raz mały dostał antybiotyk.Obawiam się że znów złapie jakiegoś wirusa i chciałam go wspomóc:) Dostawał mieszankę witaminową ale widzę że już nic nie daje. Dlatego kupiłam tran. Mały na szczęście wypija wszelkiego rodzaju syropki. Po wypiciu tranu lekkko się krzywił...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaderka.
W zasadzie często teraz w przedszkolu łapie katar i co za tym idzie ma potem kaszel z którym walczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam lekarka polecilą imunotrofinę bo podobno zawiera jod i jest ok- przebadana, nie uczula. Kilku innych lekarzy też potwierdziło ze imunotrofina to dobry wybór. Resztę specyfików nazwali "wodą z cukrem". Nie mam pojecia ile w tym prawdy. Dwalam już chyba wszystko- sambucol, imunoaron, bioaron C, kidabion, multi sanostol, marsjanki, wibowit zelki i wibowit rybki z tranem, tran norweski... Teraz skonczyli brac neosinę (3 tyg) do konca pazdiernika mają dostawac imunotrofinę, potem przez miesiac tran i znów imunotrofina a potem neosina. Moze coś to da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×