Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olkkaa nnnn

Brałyście witaminy karmiąc piersią ?

Polecane posty

Gość Olkkaa nnnn

Lepiej brać czy nie brać ? Jaki preparat polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore i bralam w ciazy
elevit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkkaa nnnn
Lepiej brać czy nie ? Co Wam doradzały położne, pediatrzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby brać ja brałam Feminatal
teraz to się nazywa Femibion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka xxl
czy jezeli nie biore witamin to mam gorszy pokarm? staram sie jesc zdrowo, "bezsmieciowo" jezeli brakuje mi jakis witamin, to nie bedzie ich rowniez w mleku? czy jest odpowiedni kolor/gestosc mleka aby uznac "na oko" ze jest ono wartosciowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiky
jeżeli sie dobrze czujesz i dobrze odżywiasz to nie jusisz brać zadnych witamin,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby brać ja brałam Feminatal
witaminy są dla Ciebie, nie dla dziecka dziecko "wyciągnie" z Ciebie wszystko co najlepsze (tak samo jest w ciąży) i dlatego to Ty możesz mieć niedobory więc warto je uzupełniać a pokarm zawsze jest tak samo wartościowy;) pytanie tylko czy dziecko się nim najada? to musisz sama obserwować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki preparat
najlepszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również nie brałam żadnych witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się zastanawiam
Brać czy nie ? Idzie zima będzie mało naturalnych witamin brak owoców i wielu świeżych warzyw:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Ja w sumie nie brałam niczego innego niż to, co brałam przez cała ciąże, ginekolog polecił mi mamędha plus i za każdym razem wyniki były bardzo dobre, wiec stwierdziłam ze jak jeszcz karmie to przy niej zostanę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!CO ZA ŻAŁOSNY SPAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×