Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

graminis

ŚCCS Zabrze - kardolodzy dziecięcy

Polecane posty

czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia związane z tą placówką? interesują mnie opinie o lekarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki imii za pomoc... jutro pewnie sama napiszę bo jedziemy do niego na konsultację... miałam nadzieję, że przed... ktoś mi coś skrobnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam że bardzo dobrzy lekarze tam są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorąco polecam... miejsce przyjazne dzieciom i ich rodzicom :-) Pan dr przemiły człowiek i do tego fachowiec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz:) czyli nie bylo zle...Tak tak szpital jest bardzo przyjemny dyr Zembala rowniez pomimo ze nie zna pacjentow nie raz nas zatrzymywal i pytal sie jak dziecko czy wszystko dobrze. JA nie mialam stycznosci z dr Regiecem wiec inf na jego temat nie moglam udzielic ale ze szpital swietny to ja wiem w koncu 2 miesiace ta spedzilam zz synem juz znalam kazdy zakamarek czulam sie jak u siebie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadalot
Miesiąc z córką w Zabrzu-operacja VSD. Opieka bdb,lekarze bardzo konkretni i mili,żadnych bajek i gdybania ,czczych obietnic. Żadnych łapówek-mała czekała na operację tylko 2 tygodnie. Tam liczy się tylko mały pacjent i jego zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dadalot zgadzam sie w 100% my juz nie dlugo na kontrole sie wybieramy 20 kwietnia:) i jedyne miejsce gdzie sa lekarze w ktore ide z przyjemnoscia bo wiem ze synek jest traktowany b.dobrze a i ja nie czuje się ze wiem wszystko i nic nie jest ukrywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu75
Kochani ja się wybieram z dzieckiem za trzy tygodnie do Zabrza na ablację. Ktoś ma może kontakt do domków naprzeciwko szpitala, potrzebuję noclegu, ale jak najbliżej ŚCCS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×