Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

z jakiej sieci macie telefony??to znaczy numery telefonów?

Polecane posty

tak sie zastanawiam...często dosyc pisze smsy i gadam przez telefon...problem w tym ze z różnymi sieciami...tak sie zastanawiam jaka siec bedzie dla mnie najlepsza??moze play?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruuuumruuuuuu
jak bedziessz miec play to ty do kogos np do plusa, orange, t-mobile bedziesz miala tanio a ktos z tych sieci do ciebie bedzie placil podwojne stawki. wiec to przemysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ci radze.....
numer mam z orange a tel obecnie w t-mobile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość play, orange
heyah, freem i chyba play dla mnie najlepsza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale mnie nie obchodzi ile ktos bedzie placil do mnie...;] po za tym strasznie duzo ludzi teraz ma play w tym ponad połowa moich znajomych a reszte tez sie na play przeciągnie jak juz bede miala tylko sie zastanawiam!!maja fajne oferty i nie blokują nigdy kkonta!!co w innych sieciach na karte lub mix jest dobijające ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruuuumruuuuuu
to kup sobie playa i wio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dskhf
ja mam play i nie narzekam kupie sobie kartę doładowującą za 5zl i dość ze mam na rok :) top jeszcze przez kilka dni 100esow za darmo do wszystkich sieci choć nie powiem bo orange sie postarali i zrobili teraz promocje ze przedłużają wychodzące i przychodzące rozmowy na 2 lata, wiec przynajmniej nie trzeba kupować np. co 3m-ce karty za 50zl, może i orange sobie kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
ja mam play abonament 50 zł na miesiac i tyle płace pomimo ze duzo dzwonie i pisze ssmsów , umowa na poltorej roku - nowy telefon który niedawno odebrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie zamówiłam mix w playu za 30 zł i telefon sony ericson elm za złotówkę... nie wie ktos jak długo moge czekac na kuriera od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×